A_john_dere _023
a_bio-expo_ptak_750

O kryzysie azotowym na 19 M.Forum Spółdzielczości Mleczarskiej!

30 sierpnia 2022
O kryzysie azotowym na 19 M.Forum Spółdzielczości Mleczarskiej!

19. Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej to najważniejsze wydarzenie branży mleczarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej będące szansą, by spółdzielnie, producenci oraz przetwórcy kreowali przyszłość sektora według swoich potrzeb, dzieląc się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz by stworzyć możliwość dyskusji na najważniejsze tematy dotyczące branży mleczarskiej, a także rolnictwa jako całości w kontekście bieżących wydarzeń.

 

19 forum SM

 

Dziś stoimy w obliczu zagrożeń takich jak skutki wojny, braki i opóźnienia w produkcji oraz w przetwarzaniu mleka czy groźba likwidacji wielu gospodarstw, spowodowana brakiem wymiany pokoleń. O tym, jak bardzo zmieni się nasz mleczarski świat i jakie działania już możemy podjąć, będziemy rozmawiać podczas 19. Międzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej w dniach 7-8 września w Białymstoku z udziałem ekspertów z całego świata.

Cieszę się, że już za tydzień – 7 września spotkamy się w Białymstoku, moim rodzinnym mieście, by dyskutować o kluczowych dla branży mleczarskiej tematach. Z pewnością nie zabraknie rozmów na temat przerw w dostawie prądu i gazu oraz o wstrzymaniu pracy zakładów azotowych, które spowodowały spore zawirowania. – mówi Agnieszka Maliszewska, Organizatorka Międzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej.

Podczas dwóch dni Forum, obfitujących w interesujące spotkania z przedstawicielami oraz specjalistami branży mleczarskiej, jego uczestnicy stworzą platformę wymiany opinii, wiedzy i doświadczeń, która może być początkiem nowej relacji biznesowej. Do Białegostoku przyjadą reprezentanci takich instytucji jak: Komisja Europejska, Europejskie Stowarzyszenie Mleczarstwa - EDA, Europejskie Stowarzyszenie Handlu Produktami Mleczarskimi - Eucolait, europejska organizacja zrzeszająca rolnicze związki zawodowe i organizacje spółdzielcze COPA-COGECA, czy też TEAM EUROPE.

19 FSM to znakomita okazja do spotkania z najważniejszymi osobami związanymi z funkcjonowaniem całego sektora mleczarskiego w Polsce, Europie i na świecie.
Zostały ostatnie wolne miejsca. Serdecznie zapraszamy do rejestracji. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie: https://forum-mleczarskie.org/

Bądź na bieżąco i sprawdź social media FSM:
Facebook: https://www.facebook.com/forumspoldzielczoscimleczarskiej/
Twitter: https://twitter.com/FSM__2022
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/international-dairy-cooperatives-forum-408397211/

źródło: Polska Izba Mleka


POWIĄZANE

Misja ESA JUICE weszła w kolejny etap. Już możemy powiedzieć, że inżynierowie z ...

24 maja br. w sali obrad Rady Miasta Krakowa odbyła się uroczysta Gala dla firm ...

Tata z dzieckiem w domu? Dwadzieścia lat temu byłoby to nie do pomyślenia, bo to...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę