Advertisement

Od 1 września specjalne punkty informacyjne w Biurach Powiatowych i Oddziałach Regionalnych ARiMR

1 września 2016
Od 1 września specjalne punkty informacyjne w Biurach Powiatowych i Oddziałach Regionalnych ARiMR

Od dnia 1 września w każdym Biurze Powiatowym i Oddziale Regionalnym Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uruchamia  PUNKTY INFORMACYJNE ARiMR.

W ten sposób chcemy ułatwić naszym rolnikom, przedsiębiorcom oraz przetwórcom i innym osobom zainteresowanym pomocą, dostęp do informacji o ofercie wsparcia realizowanego przez ARiMR, a także promować poszczególne formy tej pomocy.

Dzięki punktom informacyjnym chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom  tym wszystkim, którzy potrzebują rzetelnej i jasnej informacji o kolejnych działaniach  uruchamianych w ramach PROW 2014-2020 oraz  innych zadaniach związanych z obecną perspektywą finansową.

Podstawowym zadaniem PUNKTÓW INFORMACYJNYCH ARiMR będzie udzielanie pełnej i rzetelnej informacji o obecnie wdrażanych instrumentach wsparcia, oferowanych przez naszą Agencję, m.in. takich jak: płatności bezpośrednie, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Program Operacyjny "Rybactwo i Morze" na lata 2014-2020, pomoc krajowa i inne.

Osoba, która odwiedzi nasz Punkt zostanie poinformowana o możliwościach uzyskania różnych form wsparcia finansowego, wymaganiach formalnych, terminach naborów wniosków oraz  wysokości dofinansowania w ramach konkretnych działań.

W każdym Oddziale Regionalnym i Biurze Powiatowym PUNKTY INFORMACYJNE ARiMR będą  jednolicie oznakowane i łatwo dostępne dla beneficjentów. Będą one otwarte w godzinach urzędowania Agencji. Do kontaktu bezpośredniego z osobami odwiedzającymi te Punkty została wyznaczona  i przeszkolona kadra pracowników, posiadająca szeroką wiedzę i doświadczenie na temat wdrażanych programów.

Dzięki Punktom chcemy poszerzać informacje nie tylko o ofercie Agencji, ale również zwiększyć zainteresowanie pomocą finansową proponowaną przez naszą instytucję.

ARiMR


POWIĄZANE

Polska został uznana przez Komisję Europejską za kraj wolny od białaczki bydła o...

Prefinansowanie wydatków na szkolenia w ramach działania "Transfer wiedzy i dzia...

W Polsce do 20 maja nie wystąpiła susza rolnicza - poinformował w czwartkowym ko...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę