CTR_80917FestiwalZupSwiata_250817_750

Od 1 września specjalne punkty informacyjne w Biurach Powiatowych i Oddziałach Regionalnych ARiMR

1 września 2016
Od 1 września specjalne punkty informacyjne w Biurach Powiatowych i Oddziałach Regionalnych ARiMR

Od dnia 1 września w każdym Biurze Powiatowym i Oddziale Regionalnym Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uruchamia  PUNKTY INFORMACYJNE ARiMR.

W ten sposób chcemy ułatwić naszym rolnikom, przedsiębiorcom oraz przetwórcom i innym osobom zainteresowanym pomocą, dostęp do informacji o ofercie wsparcia realizowanego przez ARiMR, a także promować poszczególne formy tej pomocy.

Dzięki punktom informacyjnym chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom  tym wszystkim, którzy potrzebują rzetelnej i jasnej informacji o kolejnych działaniach  uruchamianych w ramach PROW 2014-2020 oraz  innych zadaniach związanych z obecną perspektywą finansową.

Podstawowym zadaniem PUNKTÓW INFORMACYJNYCH ARiMR będzie udzielanie pełnej i rzetelnej informacji o obecnie wdrażanych instrumentach wsparcia, oferowanych przez naszą Agencję, m.in. takich jak: płatności bezpośrednie, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Program Operacyjny "Rybactwo i Morze" na lata 2014-2020, pomoc krajowa i inne.

Osoba, która odwiedzi nasz Punkt zostanie poinformowana o możliwościach uzyskania różnych form wsparcia finansowego, wymaganiach formalnych, terminach naborów wniosków oraz  wysokości dofinansowania w ramach konkretnych działań.

W każdym Oddziale Regionalnym i Biurze Powiatowym PUNKTY INFORMACYJNE ARiMR będą  jednolicie oznakowane i łatwo dostępne dla beneficjentów. Będą one otwarte w godzinach urzędowania Agencji. Do kontaktu bezpośredniego z osobami odwiedzającymi te Punkty została wyznaczona  i przeszkolona kadra pracowników, posiadająca szeroką wiedzę i doświadczenie na temat wdrażanych programów.

Dzięki Punktom chcemy poszerzać informacje nie tylko o ofercie Agencji, ale również zwiększyć zainteresowanie pomocą finansową proponowaną przez naszą instytucję.

ARiMR


POWIĄZANE

W dniu 15 września 2017 r. w Sekretariacie Copa-Cogeca w Brukseli odbyły się war...

1 października br. w Unii Europejskiej dojdzie do silnej deregulacji rynku cukru...

Zgodnie z prognozą IGC (International Grains Council) z 24.08.2017 światowa prod...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę