Odbierz darmowy kwiat antysmogowy. Dołącz do walki o czyste powietrze

13 czerwca 2018
Odbierz darmowy kwiat antysmogowy. Dołącz do walki o czyste powietrze

Pochłania zanieczyszczenie z powietrza i sprawia, że nasze mieszkania są wolne od trujących pyłów i gazów. Skrzydłokwiat to naturalny sojusznik w walce o czyste powietrze. Już w czwartek, 14 czerwca, od godziny 10:00, pod gdańskim kinem Krewetka na nowych właścicieli będzie czekać ponad pół tysiąca sadzonek tej niezwykłej rośliny. Antysmogowe kwiaty to prezent od Grupy Energa na finał akcji „Oddycham z energią”.

Skrzydłokwiat to, obok paprotki, draceny, czy bluszczu, niesamowita roślina, która uzdrawia powietrze w naszym otoczeniu. Jest naturalnym filtrem - niweluje szkodliwe działanie smogu, dymu papierosowego, czy też związków chemicznych emitowanych przez sprzęt RTV. Chroni nas przed bólami głowy, przemęczeniem, czy uczuleniami. Posadzenie jej w domu lub w pracy poprawia koncentrację i ułatwia prawdziwy wypoczynek.
Warsztaty Oddycham z energią - skrzydłokwiat.jpgNieprzypadkowo to właśnie skrzydłokwiat został symbolem majowej akcji „Oddycham z energią”. W specjalnych lekcjach antysmogowych wzięło udział ponad 700 dzieci z 30 pomorskich szkół. Na podsumowanie kilku tygodni warsztatów Energa przygotowała dla mieszkańców Trójmiasta wyjątkowe wydarzenie. W czwartek 14 czerwca od godz. 10:00 pod kinem Krewetka w Gdańsku każdy, komu zależy na zdrowym powietrzu, otrzyma darmową sadzonkę skrzydłokwiatu. Lepiej się pospieszyć – ponad pół tysiąca sadzonek może rozejść się bardzo szybko.

Więcej informacji o akcji „Oddycham z energią” na stronie https://www.oddychamzenergia.pl/ 

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Wyjście Wielkiej Brytanii z UE to największa niewiadoma dla naszej branży drobia...

Minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński zapowiedział w rozmowie z PAP, że...

Podczas wizyty na targach w Niemczech minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowsk...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę