BIGAZ_V-Forum_2023
CTR_2023

Odlotowa nagroda dla hodowców od Gobarto 500

7 czerwca 2023
Odlotowa nagroda dla hodowców od Gobarto 500

Gobarto Hodowca zorganizowało lot balonem dla laureatów nagrody specjalnej w ramach konkursu na hasło promujące Spółkę.

Lot był niesamowitym przeżyciem. To coś, co trudno opisać, gdy ma się okazję spojrzeć na swoje gospodarstwo z góry z zupełnie innej perspektywy. To nasz pierwszy lot – powiedziała tuż po wylądowaniu pani Zuzanna Fabian-Pflanc.

W trakcie zeszłorocznego Balu Hodowców Gobarto wręczono nagrody w kilku konkursach. Jednym z nich był konkurs na hasło promujące firmę i jej współpracę z rolnikami. Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody. Na zwycięzcę czekał elektryczny skuter. Prezes Gobarto Hodowca, przyznał także nagrodę specjalną, za jedno z wyróżniających się haseł. Nagroda też okazała się wyróżniająca - prywatny lot balonem. Wygrali ją Państwo Zuzanna Fabian-Pflanc i Paweł Fabian. Swoje gospodarstwo sukcesywnie rozbudowują od 2016 roku i obecnie posiadają 4 budynki inwentarskie, w których produkują łącznie prawie 4 tysiące tuczników w jednym cyklu.

 

 

25 maja specjalnie dla nagrodzonych hodowców zorganizowano lot balonem, który odbył się w okolicach Leszna. Miejsce nie było przypadkowe. Przelot zaplanowano w okolicy gospodarstwa Państwa Fabian, tak, że oprócz podziwiania niesamowitych widoków z lotu ptaka, mogli obejrzeć swoje gospodarstwo z wysokości 350 metrów. Pilotem balonu był Michał Linke, na co dzień pracujący w Gobarto. Ponieważ realizacja lotu wymaga odpowiednich warunków, nagrodzeni musieli poczekać do wiosny. Jak zapewniali po wylądowaniu, było warto.

Byliśmy zaskoczeni, jak niesamowicie wygląda nasze gospodarstwo oglądane z tej perspektywy. Zupełnie inaczej wygląda na co dzień. Z balonu rozciągało się przed nami w całej swojej okazałości. Gdyby nie decyzja o współpracy z Gobarto, nie byłoby gospodarstwa w takiej formie i nie byłoby też tego lotu. Te chwile przyniosły nam wiele emocji, które zostaną z nami na długo. Cieszymy się, że nasza praca została doceniona w taki niezwykły sposób – powiedział Paweł Fabian.

Jak wskazał Jacek Jagiełłowicz, prezes Gobarto Hodowca, firma jest zadowolona z długotrwałej współpracy z Państwem Fabian. – To nasi pierwsi partnerzy w ramach programu Gobarto 500. Od samego początku osiągają bardzo dobre wyniki. Jako pionierzy odegrali ważną rolę w rozwoju naszego programu, a wieloletnia stabilna współpraca pozwala im również rozwijać skrzydła. Serdecznie gratulujemy wygranej i lotu balonem. Cieszymy się razem z nimi – powiedział Jagiełłowicz.

 

 

oprac, red.ppr.pl


POWIĄZANE

W przyszłym roku nadal będą funkcjonować państwowe programy wsparcia dla produce...

1 grudnia Bułgaria zniosła zakaz importu z Ukrainy czterech płodów rolnych (psze...

Zgodnie z przewidywaniami, paliwa na stacjach tanieją, ale dynamika obniżek w os...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę