Adama_artemisgoltix_15.02-30.03
Adama_poleposition_15.03_30.04

Ostatnia szansa by wziąć udział w konkursie „Europejskiej nagrody za innowacje spółdzielcze”

14 grudnia 2020
Ostatnia szansa by wziąć udział w konkursie „Europejskiej nagrody za innowacje spółdzielcze”

Copa i Cogeca przy wsparciu Cajamar Caja RuralTematem organizuje V edycję konkursu „Europejskiej nagrody za innowacje spółdzielcze”, której tematem przewodnim są innowacje umotywowane zrównoważonością, czyli tworzenie nowych produktów, usług, przestrzeni rynkowej, procesów i modeli biznesowych, których motorem są cele gospodarcze, społeczne i środowiskowe. Termin składania wniosków trwa do piątku 18 grudnia 2020 r. do godz. 12.00.

Europejska nagroda za innowację spółdzielczą Cogeca ma na celu wyróżnienie wybitnych innowacji spółdzielczych w sektorach rolnictwa, żywności, rybołówstwa i leśnictwa. Oprócz prestiżu, jakim jest zdobycie Europejskiej nagrody za innowację spółdzielczą, laureaci i finaliści otrzymają również kompleksowy „pakiet medialny”, w ramach którego będą mogli zaprezentować swoje osiągnięcia, sukcesy i innowacje.

Zgłoszenia mogą być nadsyłane przez spółdzielnie wszystkich poziomów, form i rozmiarów, aktywne w wyżej wymienionych sektorach, które z powodzeniem wprowadziły innowacje spółdzielcze lub pomogły w ich rozwoju w jednym lub kilku Państwach Członkowskich Unii Europejskiej.

Zachęcamy do odwiedzenia specjalnej strony internetowej: https://www.agricooperativesaward.eu/ gdzie zamieszczono wszelkie istotne informacje i nowy harmonogram dotyczący konkursu. Na stronie dostępny jest również formularz internetowy, za pomocą którego można składać wnioski.

 

PIM


POWIĄZANE

Odpowiadając na wystąpienie Zarządu KRIR, dotyczące środków ochrony roślin i wyc...

Krajowe Zrzeszenie Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych w dniu 24 marca 2021 ...

Komisja Europejska rozpoczęła konsultacje publiczne w ramach przeglądu unijnej p...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę