aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Ostatnie dni na rejestrację uczestnictwa w X Rankingu Spółdzielni Mleczarskich!

11 sierpnia 2016
Ostatnie dni na rejestrację uczestnictwa  w X Rankingu Spółdzielni Mleczarskich!

X RANKING SPÓŁDZIELNI MLECZARSKICH

 

Już 16 sierpnia 2016 r. mija termin przyjmowania zgłoszeń do udziału w X Rankingu Spółdzielni Mleczarskich. Zgłoszenia mogą przesyłać zarówno spółdzielnie mleczarskie jak i firmy prywatne, zajmujące się przetwórstwem mleka. W celu wzięcia udziału w Rankingu wystarczy wypełnić krótką ankietę rankingową i odesłać.

Ranking ten jest przedsięwzięciem poddającym wielowymiarowej analizie firmy mleczarskie, w tym spółdzielnie jak i firmy prywatne. Tegoroczna edycja jest jubileuszowa, a przez to szczególnie wyjątkowa, gdyż zestawienie najlepszych mleczarni z całej Polski zostanie przygotowane po raz dziesiąty. Oceną firm mleczarskich zajmuje się grono niezależnych ekspertów i znawców branży, którzy poddają obiektywnej analizie wszystkie zgłoszone firmy.

Analiza przeprowadzona przez ekspertów w tegorocznej edycji Rankingu może być bezcenna dla spółdzielni i firm prywatnych, które bazując na precyzyjnej ekspertyzie Kapituły Rankingu mogą określić kierunek swojego rozwoju i zbadać sytuację wewnętrzną firmy. Niezależnie od zajętego miejsca, wszystkie firmy biorące udział w Rankingu dostaną raporty indywidualne, opracowane przez ekspertów branży mleczarskiej. Jest to również doskonała okazja do porównania swojej pozycji na tle innych firm z branży mleczarskiej.

Podobnie jak w ubiegłorocznej edycji, Kapituła składa się z niezależnych ekspertów i znawców rynku mleka, w której skład wchodzą: Ewa Domańska – Naczelnik w Wydziale Produktów Zwierzęcych w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Monika Tyska – Dyrektor Biura Spraw Zagranicznych Agencji Rynku Rolnego; dr hab. Michał Pietrzak, prof. SGGW; Joanna Nowak – Ekspert Polskiej Izby Mleka, Prezes Zarządu Infodome Sp. z o.o.; Agata Jakóbczyk-Zielińska – Dyrektor Departamentu Dużych Klientów Korporacyjnych w Credit Agricole Bank Polska S.A.; Przemysław Misiewicz – Wiceprezes Zarządu Centrum Informatyki „ZETO”.

Ankieta rankingowa dostępna jest na stronie Polskiej Izby Mleka pod adresem http://izbamleka.pl/ranking-2/ranking-2016/. Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy mleczarskie do udziału w tym przedsięwzięciu.

Rozstrzygnięcie Rankingu odbędzie się na uroczystej Gali podczas XIV Forum Spółdzielczości Mleczarskiej – 15 września 2016 r.

***

Ranking jest przeprowadzany przez Polską Izbę Mleka, dzięki dofinansowaniu z Funduszu Promocji Mleka.

Organizatorzy:

                 
POWIĄZANE

W zeszłym tygodniu w czwartek odbyło się blisko 4-godzinne spotkaknie typu "mowa...

Polscy rolnicy kontynuują protesty przeciwko nowym przepisom narzucanym przez Un...

Podczas ostatniego posiedzenia Prezydium Copa-Cogeca doszło do spotkania z komis...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę