aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Ostatnie dni na rejestrację uczestnictwa w X Rankingu Spółdzielni Mleczarskich!

11 sierpnia 2016
Ostatnie dni na rejestrację uczestnictwa  w X Rankingu Spółdzielni Mleczarskich!

X RANKING SPÓŁDZIELNI MLECZARSKICH

 

Już 16 sierpnia 2016 r. mija termin przyjmowania zgłoszeń do udziału w X Rankingu Spółdzielni Mleczarskich. Zgłoszenia mogą przesyłać zarówno spółdzielnie mleczarskie jak i firmy prywatne, zajmujące się przetwórstwem mleka. W celu wzięcia udziału w Rankingu wystarczy wypełnić krótką ankietę rankingową i odesłać.

Ranking ten jest przedsięwzięciem poddającym wielowymiarowej analizie firmy mleczarskie, w tym spółdzielnie jak i firmy prywatne. Tegoroczna edycja jest jubileuszowa, a przez to szczególnie wyjątkowa, gdyż zestawienie najlepszych mleczarni z całej Polski zostanie przygotowane po raz dziesiąty. Oceną firm mleczarskich zajmuje się grono niezależnych ekspertów i znawców branży, którzy poddają obiektywnej analizie wszystkie zgłoszone firmy.

Analiza przeprowadzona przez ekspertów w tegorocznej edycji Rankingu może być bezcenna dla spółdzielni i firm prywatnych, które bazując na precyzyjnej ekspertyzie Kapituły Rankingu mogą określić kierunek swojego rozwoju i zbadać sytuację wewnętrzną firmy. Niezależnie od zajętego miejsca, wszystkie firmy biorące udział w Rankingu dostaną raporty indywidualne, opracowane przez ekspertów branży mleczarskiej. Jest to również doskonała okazja do porównania swojej pozycji na tle innych firm z branży mleczarskiej.

Podobnie jak w ubiegłorocznej edycji, Kapituła składa się z niezależnych ekspertów i znawców rynku mleka, w której skład wchodzą: Ewa Domańska – Naczelnik w Wydziale Produktów Zwierzęcych w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Monika Tyska – Dyrektor Biura Spraw Zagranicznych Agencji Rynku Rolnego; dr hab. Michał Pietrzak, prof. SGGW; Joanna Nowak – Ekspert Polskiej Izby Mleka, Prezes Zarządu Infodome Sp. z o.o.; Agata Jakóbczyk-Zielińska – Dyrektor Departamentu Dużych Klientów Korporacyjnych w Credit Agricole Bank Polska S.A.; Przemysław Misiewicz – Wiceprezes Zarządu Centrum Informatyki „ZETO”.

Ankieta rankingowa dostępna jest na stronie Polskiej Izby Mleka pod adresem http://izbamleka.pl/ranking-2/ranking-2016/. Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy mleczarskie do udziału w tym przedsięwzięciu.

Rozstrzygnięcie Rankingu odbędzie się na uroczystej Gali podczas XIV Forum Spółdzielczości Mleczarskiej – 15 września 2016 r.

***

Ranking jest przeprowadzany przez Polską Izbę Mleka, dzięki dofinansowaniu z Funduszu Promocji Mleka.

Organizatorzy:

                 
POWIĄZANE

W pierwszych 12 dniach czerwca wolumen załadunku zboża na ukraińskiej sieci kole...

Według wyników pierwszych czterech miesięcy 2024 roku Ukraina zaimportowała towa...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę