Biometan
a_bio-expo_ptak_750

Oszczędzaj przyrodę i pieniądze z łapaczem wody deszczowej

18 października 2022
Oszczędzaj przyrodę i pieniądze z łapaczem wody deszczowej

Deszczówkę powinno się traktować współcześnie jak cenny skarb. Oszczędzając zużycie wody wodociągowej, nie tylko zmieniejszamy wydatki, ale też dbamy o środowisko naturalne. God-nym polecenia elementem, który nam w tym pomoże, jest łapacz wody deszczowej Galeco.

Woda spadająca z nieba to w niektórych regionach rzadkość, dlatego powinno się jak największą jej ilość zatrzymać na posesji. Zgromadzoną deszczówkę można wykorzystywać do podlewania, prania lub spłukiwania toalety. W tym celu powinniśmy zaopatrzyć się w zbiorniki, które możemy wkopać lub postawić pod ścianą domu. Łatwym sposobem na modyfikację systemu rynnowego i dostosowanie go do tego zadania jest użycie łapacza wody deszczowej. Nałożony na rurę spusto-wą, pozwala w prosty sposób połączyć ją ze zbiornikiem i cieszyć się ze stałego źródła wody, której użycie nie obciąża naszego domowego budżetu i nie zmniejsza cennych zasobów głębinowych.

W ofercie firmy Galeco znajdziemy łapacz wody deszczowej, który można zamontować na rurach spustowych o średnicy to 90 lub 100 mm. Został wyposażony w wygodne przyłączenie do węża ogrodowego. Opad spływający z góry wpada do korytka, skąd specjalnym otworem trafia do zewnętrznego zbiornika. Element ten dostępny jest w ramach systemu Galeco STAL, LUXOCYNK i PVC w najpopularniejszych obecnie kolorach: czarnym, grafitowym oraz ciemnobrązowym.


POWIĄZANE

To już druga rocznica współpracy znanej sieci restauracji Salad Story i Foodsi, ...

Stabilny czynsz dzierżawny nawet przez 30 lat – często wyższy niż możliwości zar...

Przewodnicząca Komisji Europejskiej zadeklarowała, że nie będzie dążyła do zmian...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę