aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Owocowe nowości w ofercie Somersby

28 marca 2023
Owocowe nowości w ofercie Somersby

Marka Somersby, znana z pysznych owocowych smaków piw alkoholowych i bezalkoholowych, rozwija swoje portfolio. W nadchodzącym sezonie konsumenci będą mogli orzeźwiać się nowościami: wyczekiwaną alkoholową wersją smaku gruszki, czyli Somersby Pear 4,5%, nowym połączeniem Somersby Cherry & Apple 4,5% czy bezalkoholowym Somersby Blackcurrant & Lime 0,0%. Produkty są już dostępne na rynku.Idealne połączenia

W marcu na sklepowych półkach pojawia się nowość - Somersby Cherry & Apple 4,5%. Doskonałe połączenie wytrawnej wiśni i soczyście słodkiego jabłka budzi wspomnienia wakacyjnych chwil. Ten wariant ma piękny, czerwony kolor i słodko-kwaśny smak, który zapewnia maksimum orzeźwienia.

Z kolei do oferty piw bezalkoholowych dołącza innowacja smakowa, czyli połączenie czarnej porzeczki i orzeźwiającej limonki. Somersby Blackcurrant & Lime 0,0% to najbardziej ekskluzywny wariant w portfolio marki. Mocno schłodzony będzie idealnym towarzyszem codziennych spotkań ze znajomymi. Nowy smak dostępny jest w sprzedaży w butelce 0,4 l oraz w nowym formacie – puszkach fit o pojemności 330 ml. Mniejszy i wygodny rozmiar puszki jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów i trendy rynkowe w kategorii napojowej.

 

piwo

 

Wyczekiwana, soczysta gruszka

Gruszka to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych polskich owoców, a także 4. najpopularniejszy wariant smakowy Somersby na świecie. Bezalkoholowe połączenie smaku piwa i orzeźwiającej gruszki skradło podniebienia konsumentów, a wychodząc naprzeciw ich zapytaniom w mediach społecznościowych, powstała wersja z procentami. Somersby Pear 4,5% to słodko-kwaśny smak, kojarzący się z polskimi sadami. Będzie smakował idealnie schłodzony lub z kostkami lodu!

- Gruszka jest jednym z najpopularniejszych polskich owoców, który nie tylko orzeźwia, ale i przywołuje miłe, letnie wspomnienia. Jesteśmy przekonani, że ten wariant spełni oczekiwania konsumentów, którzy wielokrotnie o nim wspominali na naszych mediach społecznościowych – Justyna Seliga, Specjalista ds. Marketingu Somersby.

 

piwo

 

Nowość dostępna jest w wyłącznej dystrybucji Grupy Eurocash w bezzwrotnych butelkach o pojemności 0,4 l.

Nowe smaki można znaleźć w lodówkach z piwem oraz lodówkach obok innych wariantów piw bezalkoholowych i smakowych z oferty Carlsberg Polska.

***

Carlsberg Polska jest jednym z trzech największych graczy na rynku piwa w Polsce. Carlsberg Polska warzy piwa najwyższej jakości, odwołujące się do przyjemnych i radosnych stron dorosłego stylu życia. Konsumenci mogą wybierać z szerokiej oferty wielokrotnie nagradzanych marek piw takich jak: Carlsberg, Okocim, Harnaś, Karmi, Kasztelan, Somersby, Brooklyn, 1664 Blanc, Bosman oraz Piast. Piwa z grupy Carlsberg Polska warzone są w browarach o wieloletniej tradycji piwowarskiej – w Browarze Okocim w Brzesku (1845), Browarze Bosman w Szczecinie (1848), i Browarze Kasztelan w Sierpcu. Łączne zatrudnienie w Polsce wynosi ponad 1300 pracowników. Firma promuje odpowiedzialną konsumpcję alkoholu, angażuje swoich pracowników w wolontariat, współpracuje ze swoimi partnerami biznesowymi na zasadach wzajemnego poszanowania, działa na rzecz obiegu zamkniętego opakowań, a także odpowiedzialnie gospodaruje wodą i energią. Od 2015 roku firma jest dystrybutorem piwa Guinness. Carlsberg Polska wchodzi w skład duńskiej Grupy Carlsberg, której korzenie sięgają 1847 roku.

Więcej informacji na: www.carlsbergpolska.pl oraz na profilach firmy: LinkedIn https://www.linkedin.com/company/carlsbergpolska/ Facebooku https://www.facebook.com/CarlsbergPolska/


POWIĄZANE

JA Solar to wiodący światowy producent zajmujący się produkcją paneli fotowoltai...

16.05.br. odbyło się posiedzenie grupy roboczej „Zdrowie i dobrostan zwierząt” C...

Ze względu na utrzymującą się suszę optymalne rozwiązanie do ochrony herbicydowe...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę