informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.
Advertisement

PAH zaprasza do udziału w akcji charytatywnej Świąteczny Stół Pajacyka

6 grudnia 2018
PAH zaprasza do udziału w akcji charytatywnej Świąteczny Stół Pajacyka

Polska Akcja Humanitarna zaprasza do udziału w kolejnej edycji Świątecznego Stołu Pajacyka – jednodniowej, ogólnopolskiej akcji charytatywnej. W tym roku już 7 grudnia (piątek) właściciele lokali gastronomicznych z całej Polski przekażą 10 proc. dziennego obrotu na rzecz programu dożywiania dzieci Pajacyk.

"To idealna okazja, by wspólnie wyjść na kawę i ciastko, firmowy lunch lub kolację z przyjaciółmi jednocześnie robiąc coś dobrego. Wystarczy wybrać jeden z prawie 800 lokali w całej Polsce biorących udział w akcji, które następnie przekażą 10 proc. swojego dziennego obrotu na rzecz programu Pajacyk" - podkreślają organizatorzy akcji w przekazanym PAP w środę komunikacie.

Poinformowali jednocześnie, że w tym roku w akcji udział bierze między innymi sieć stacji BP z kawiarniami Wild Bean, lokale sieci Olimp w Krakowie i Katowicach, oraz lodziarnio-kawiarnie Grycan.

"W tym roku do akcji zgłosiło się prawie 800 lokali, to nasz nowy rekord! Dzięki mobilizacji restauratorów i klientów z roku na rok jesteśmy w stanie sfinansować jeszcze większą liczbę posiłków dla dzieci w całej Polsce" - mówi koordynator akcji Jakub Belina-Brzozowski, cytowany w komunikacie. "Mam nadzieje, że 7 grudnia przy Świątecznym Stole Pajacyka spotkamy się wszyscy" - dodał.

Organizatorzy akcji poinformowali też, że w ubiegłorocznej edycji Świątecznego Stołu Pajacyka łącznie zebrano ponad 156,6 tys. zł, za które PAH ufundowała ponad 39 tysięcy posiłków dla dzieci objętych programem Pajacyk. Program Pajacyk od 1998 roku dofinansowuje ciepłe posiłki dla dzieci w całej Polsce, które z różnych powodów nie mogłoby na nie liczyć w domu czy szkole.

Każdy może w bardzo prosty sposób wesprzeć Świąteczny Stół Pajacyka – wystarczy w dniu akcji wybrać się do jednego z lokali, udostępnić spoty, zaprosić znajomych rodzinę czy współpracowników. Pełną, na bieżąco aktualizowaną, listę lokali biorących udział w akcji można znaleźć na stronie www.pajacyk.pl/ssp/lista-lokali/.

Ponadto program Pajacyk można wspierać przez cały rok, wpłacając dowolną kwotę na konto programu Pajacyk: Alior Bank S.A. 02 2490 0005 0000 4600 8316 8772 lub przekazać darowiznę przez stronę http://www.pajacyk.pl/#darowizna.

 

Stanisław Karnacewicz (PAP)


POWIĄZANE

Zapotrzebowanie konsumentów na informacje o pochodzeniu żywności nieustannie roś...

Podsekretarz stanu Ryszard Zarudzki wręczył, w imieniu ministra Jana Krzysztofa ...

Rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie znakowania poszczególnych ro...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę