GUS_230920_750x100_stat Claas_20.11.2020

Pełne smaku, świeże i niewoskowane jabłka

2 listopada 2018
Pełne smaku, świeże i niewoskowane jabłka

Najlepsza przekąska na co dzień – dostępna dla każdego, zapakowana w przyjazne dla owoców i jednocześnie poręczne opakowania. Co ważne – sięgając po jabłka od Braci Sadowników mamy pewność, że wybieramy owoce niewoskowane, z pewnego źródła, zawsze tej samej wysokiej jakości.

O ich walorach nie trzeba nikogo chyba przekonywać – po jabłka sięgamy z przyjemnością, ciesząc się ich świeżością i soczystym smakiem. Ważne jednak, by i jabłka wybierać świadomie – kupując te, które nie są woskowane.

Świeże jabłka ze śmiłowickiego sadu

O sadzie w Śmiłowicach Bracia Sadownicy mówią prosto: „To nasz dom”. Adam i Paweł rozwijają dziś rodzinne uprawy i doglądają tamtejszych jabłoni. Pochodzą z rodziny, w której od pokoleń najważniejsze były zarówno wiedza o uprawie jabłek, jak i szacunek do sadu. To właśnie dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia potrafią ocenić moment, w którym najlepiej rozpocząć zbiory.

Główną wartością Braci Sadowników jest zaufanie do natury i nie ulepszanie jej. Często powtarzają, że owoce potrafią same o siebie zadbać – wystarczy tylko odpowiednio ich doglądać. W sadzie w Śmiłowicach jabłka dojrzewają zgodnie z naturą, są zrywane ręcznie i co ważne - nie są woskowane.

Słodka Gala czy orzeźwiający Idared?

Jabłka odmiany Gala od Braci Sadowników są słodkie i soczyste. Zerwane późnym latem smakują wybornie i kuszą kruchością. Na słodko-kwaśne jabłka Idared trzeba zaczekać nieco dłużej – jednak i one, zebrane w Śmiłowicach w październiku, są już dostępne.

Jabłka Braci Sadowników są pakowane w poręczne, tekturowe tacki. Zabezpieczone są delikatną siatką, poprzez którą łatwo sprawdzić ich aromat i twardość. Takie opakowanie, w przeciwieństwie do foliowego, pozwala na długo zachować świeżość owoców, bo owoce mogą swobodnie „oddychać”. Jabłka Braci Sadowników dostępne są aktualnie w dwóch formatach opakowań:

W dwupaku – idealnym „na drogę”. Taki zestaw świetnie sprawdzi się zarówno w szkole, jak i w pracy – w porze lunchu i w każdym momencie, gdy mamy ochotę na lekką, naturalną przekąskę. Jabłka w dwupaku są dostępne m.in. na stacjach benzynowych sieci Orlen.
Zestaw czterech jabłek od Braci Sadowników będzie świetny na „większy apetyt” lub na zdrowy poczęstunek dla przyjaciół czy rodziny.

Jabłko – ta prosta przekąska może okazać się jednak niecodzienna i zaskakująca. A owoce od Braci Sadowników są tego najsmaczniejszym dowodem. To również na ich bazie powstają tłoczone na zimno soki „Tłoczone Jabłko” oraz napoje „Musujące Jabłko” – z prostym składem, bez dodatku cukru, barwników i konserwantów.

 


POWIĄZANE

Komisja Europejska zaprasza wszystkich dostawców produktów rolnych i spożywczych...

Minął miesiąc od rozpoczęcia realizacji zaliczek z tytułu płatności bezpośrednic...

Irańskie władze zablokowały możliwość eksportu mięsa kurczaków przez irańskich e...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę