GUS_230920_750x100_stat Claas_20.11.2020

Pełne smaku, świeże i niewoskowane jabłka

2 listopada 2018
Pełne smaku, świeże i niewoskowane jabłka

Najlepsza przekąska na co dzień – dostępna dla każdego, zapakowana w przyjazne dla owoców i jednocześnie poręczne opakowania. Co ważne – sięgając po jabłka od Braci Sadowników mamy pewność, że wybieramy owoce niewoskowane, z pewnego źródła, zawsze tej samej wysokiej jakości.

O ich walorach nie trzeba nikogo chyba przekonywać – po jabłka sięgamy z przyjemnością, ciesząc się ich świeżością i soczystym smakiem. Ważne jednak, by i jabłka wybierać świadomie – kupując te, które nie są woskowane.

Świeże jabłka ze śmiłowickiego sadu

O sadzie w Śmiłowicach Bracia Sadownicy mówią prosto: „To nasz dom”. Adam i Paweł rozwijają dziś rodzinne uprawy i doglądają tamtejszych jabłoni. Pochodzą z rodziny, w której od pokoleń najważniejsze były zarówno wiedza o uprawie jabłek, jak i szacunek do sadu. To właśnie dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia potrafią ocenić moment, w którym najlepiej rozpocząć zbiory.

Główną wartością Braci Sadowników jest zaufanie do natury i nie ulepszanie jej. Często powtarzają, że owoce potrafią same o siebie zadbać – wystarczy tylko odpowiednio ich doglądać. W sadzie w Śmiłowicach jabłka dojrzewają zgodnie z naturą, są zrywane ręcznie i co ważne - nie są woskowane.

Słodka Gala czy orzeźwiający Idared?

Jabłka odmiany Gala od Braci Sadowników są słodkie i soczyste. Zerwane późnym latem smakują wybornie i kuszą kruchością. Na słodko-kwaśne jabłka Idared trzeba zaczekać nieco dłużej – jednak i one, zebrane w Śmiłowicach w październiku, są już dostępne.

Jabłka Braci Sadowników są pakowane w poręczne, tekturowe tacki. Zabezpieczone są delikatną siatką, poprzez którą łatwo sprawdzić ich aromat i twardość. Takie opakowanie, w przeciwieństwie do foliowego, pozwala na długo zachować świeżość owoców, bo owoce mogą swobodnie „oddychać”. Jabłka Braci Sadowników dostępne są aktualnie w dwóch formatach opakowań:

W dwupaku – idealnym „na drogę”. Taki zestaw świetnie sprawdzi się zarówno w szkole, jak i w pracy – w porze lunchu i w każdym momencie, gdy mamy ochotę na lekką, naturalną przekąskę. Jabłka w dwupaku są dostępne m.in. na stacjach benzynowych sieci Orlen.
Zestaw czterech jabłek od Braci Sadowników będzie świetny na „większy apetyt” lub na zdrowy poczęstunek dla przyjaciół czy rodziny.

Jabłko – ta prosta przekąska może okazać się jednak niecodzienna i zaskakująca. A owoce od Braci Sadowników są tego najsmaczniejszym dowodem. To również na ich bazie powstają tłoczone na zimno soki „Tłoczone Jabłko” oraz napoje „Musujące Jabłko” – z prostym składem, bez dodatku cukru, barwników i konserwantów.

 


POWIĄZANE

W dniu 24.11.2020 r. urząd odpowiedzialny w Tajwanie za kwestie fitosanitarne - ...

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu zaprasza 10 grudnia o godz...

CLAAS Polska informuje, że z dniem 31 grudnia 2020 r. kończy współpracę z firmą ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę