Pierwsza na świecie firma zajmująca się atmosferycznym wytwarzaniem wody zostaje partnerem forum nauki, polityki i biznesu ONZ

15 grudnia 2017
Pierwsza na świecie firma zajmująca się atmosferycznym wytwarzaniem wody zostaje partnerem forum nauki, polityki i biznesu ONZ

W celu realizacji wizji „ziemi bez zanieczyszczeń" program ochrony środowiska ONZ zorganizował trzecie zgromadzenie ONZ w sprawie środowiska. Zgromadzenie odbyło się w Nairobi, stolicy Kenii w dniach od 4 do 6 grudnia. Zgromadzenie jest najpoważniejszym organem decyzyjnym na świecie w kwestiach środowiskowych. W spotkaniu wzięło udział ponad 4000 głów państw, ministrów, przedstawicieli firm, urzędników ONZ oraz przedstawicieli społeczeństwa obywatelskiego. Firma Heaven Springs Dynasty Harvest Group z Hongkongu była pierwszą firmą zajmującą się zasobami wody zaproszoną w charakterze członka założycielskiego komitetu sterującego i partnera forum nauki, polityki i biznesu ONZ w zakresie środowiska. Forum współprowadzili Miroslav Lajcak, prezes Zgromadzenia Narodowego ONZ oraz Edgar Gutierrez Espeleta, prezes zgromadzenia do spraw środowiska w ONZ.

Dato' Sri Prof Ng Tat Yung, założyciel firmy Heaven Springs Dynasty Harvest Group przewodził delegacji biorącej udział w wydarzeniu obejmującej dr. Stanleya Leunga, starszego wiceprezesa, dr. Johnny'ego Ip, wiceprezesa i Kita Yen, asystenta prezesa grupy.

Jako pionier i lider w zakresie atmosferycznego wytwarzania wody firma Heaven Springs Dynasty Harvest Group jest w posiadaniu ponad 80 międzynarodowych patentów w systemie WIPO PCT obejmującym 152 kraje i regiony. Firma z oddaniem pracuje nad zapewnianiem dostępu do wody pitnej w sposób zrównoważony poprzez zastosowanie wiodących na świecie rozwiązań technologicznych.

Miroslav Lajcak, prezes Zgromadzenia Narodowego ONZ odwiedził stanowisko firmy Heaven Springs Dynasty Harvest po uroczystym otwarciu targów UNEA Sustainable Innovation Expo i był bardzo zaskoczony przełomem technologicznym, stwierdzając „nie mogę w to uwierzyć, wielkie gratulacje". Ponadto stanowisko firmy w trakcie szczytu odwiedziło ponad 30 ministrów i ambasadorów. Większość z nich była zaskoczona nową technologią generacji wody z atmosfery i potwierdziła, że jest to skuteczne rozwiązanie problemu ograniczonego dostępu do wody i rosnących zanieczyszczeń na świecie.

W celu realizacji wizji „dostępu do bezpiecznej wody pitnej wszędzie tam, gdzie znajduje się powietrze" firma Heaven Springs Dynasty Harvest Group wraz z innymi organizacjami pozarządowymi podjęła inicjatywę stowarzyszenia praw do rozwoju wody atmosferycznej. Ponadto firma nawołuje do współpracy i wzywa do wsparcia wiele państw, które mogą inwestować w i współtworzyć branżę atmosferycznego wytwarzania wody.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://en.heavensprings.com.

 

(Centrum Prasowe PAP) / PR Newswire / Heaven Springs


POWIĄZANE

5 lipca 2018 r. weszła w życie nowelizacja rozporządzenia Ministra Rolnictwa i R...

17. lipca odbyła się aukcja produktów mlecznych na platformie aukcyjnej Global D...

Trwająca od przeszło tygodnia deszczowa pogoda utrudnia na Podkarpaciu zbiory mi...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę