aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

PIM wspiera rozwój polskiej branży mleczarskiej

30 września 2020
PIM wspiera rozwój polskiej branży mleczarskiej

Polska Izba Mleka (PIM) to największa organizacja branży mleczarskiej w Polsce, która skupia spółdzielnie i zakłady mleczarskie oraz firmy związane z mleczarstwem, zrzesza największych producentów i przetwórców mleka w kraju.
Polska Izba Mleka działając na rzecz polskiej branży mleczarskiej, wspiera producentów w staraniach rozwijania eksportu rodzimych wyrobów z mleka na rynek Chiński. Realizowane kampanie zagraniczne, takie jak udział w prestiżowych targach międzynarodowych, często wspierane działaniami marketingowymi w lokalnych, tradycyjnych i nowych mediach, umożliwiają zaprezentowanie się polskiej branży mleczarskiej. Służy temu m.in. realizowany program „Mleczne skarby – trade milk”, sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka.
- Mam nadzieję, iż sytuacja związana z COVID-19 w najbliższym czasie będzie opanowana i członkowie Polskiej Izby Mleka będą mogli, bez żadnych przeszkód, uczestniczyć w targach. – mówi Agnieszka Maliszewska, Dyrektor Polskiej Izby Mleka. - Dzięki targom, polskie firmy mleczarskie mają szansę do pozyskania nowych kontraktów biznesowych, z uwagi na fakt, że większą część zwiedzających stanowią importerzy i dystrybutorzy produktów spożywczych z całego świata. W relacjach z chińskimi kontrahentami bezpośrednie spotkania odgrywają niezwykle ważną rolę.
Polska Izba Mleka zapewnia polskim firmom mleczarskim udział w imprezach targowych, które stanowią świetną okazję do zaprezentowania swoich produktów i nawiązania nowych kontaktów handlowych, a tym samym zdobycie nowych rynków zbytu. W związku z sytuacją związaną z COVID-19, część imprez targowych została przełożona na 2021 rok. W tym terminie na targach Anufood Shenzhen będzie można spotkać takie firmy jak: Grupa Mlekovita, P.P.H.U. A-LIMA-BIS, OSM Łowicz, Polish dairy oraz BARTEX, zaś na targach Sial China firmy takie jak: Grupa Mlekovita, OSM Piątnica, SM Spomlek, SM Mlekpol oraz OSM Łowicz.

Źródło: Polska Izba Mleka


POWIĄZANE

Wybór odpowiednich krzeseł do ogrodu jest niezwykle istotny dla każdego, kto pra...

JA Solar to wiodący światowy producent zajmujący się produkcją paneli fotowoltai...

Ze względu na utrzymującą się suszę optymalne rozwiązanie do ochrony herbicydowe...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę