Pobiegną po zdrowie i z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości - Carrefour wspiera znane biegi w Krakowie

12 października 2018
Pobiegną po zdrowie i z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości - Carrefour wspiera znane biegi w Krakowie

W najbliższą niedzielę, 14 października o godz. 11:00, wystartują w Krakowie dwa popularne biegi: 5. PZU Cracovia Półmaraton Królewski oraz „5 dla Niepodległej”. Podczas obu wydarzeń, Carrefour Polska będzie aktywnie promował zdrowy styl życia oraz zachęcał mieszkańców Krakowa do świętowania, przypadającej w tym roku, 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Carrefour od kilku lat angażuje się w duże wydarzenia sportowe, maratony i imprezy biegowe w różnych miastach w Polsce, by zachęcać klientów, pracowników oraz wszystkich Polaków do aktywności fizycznej i zmiany trybu życia na zdrowszy. W tym roku firma po raz trzeci wspiera Cracovia Półmaraton Królewski oraz została partnerem głównym „5 dla Niepodległej” - biegu organizowanego z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

- Promowanie zdrowia i zachęcanie Polaków do aktywnego spędzania czasu jest dla nas bardzo ważne. Już od kilku lat realizujemy konkretne działania edukacyjne i sportowe, by Carrefour kojarzył się Polakom ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Dlatego też po raz kolejny zdecydowaliśmy się na wsparcie biegów w Krakowie - mówi Robert Noceń, Sekretarz Generalny Carrefour Polska. - Nasze zaangażowanie w tegoroczne imprezy ma jeszcze jeden, bardzo ważny wymiar. Poprzez wsparcie biegu „5 dla Niepodległej” zapraszamy mieszkańców Krakowa do wspólnego świętowania 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i aktywnego uczczenia tego wyjątkowego jubileuszu – dodaje Robert Noceń.

Carrefour, który w ramach swojej strategii transformacji żywieniowej promuje zdrowe odżywianie, jakość produktów spożywczych oraz aktywny styl życia, 14 października zaproponuje biegaczom i kibicom ciekawe sportowe atrakcje. Na stoisku firmy, które stanie przed wejściem głównym do Tauron Areny Kraków, każdy będzie mógł wziąć udział, m.in. w grze planszowej związanej ze zdrowym stylem życia czy samodzielnie przygotować sok ze świeżych owoców na roweroblenderze, czyli tzw. blender bike’u. Biegaczom i kibicom sieć będzie również serwować gorącą, aromatyczną kawę Montmartre.

Oprócz wsparcia biegów w Krakowie, w 2018 roku Carrefour Polska włączył się również aktywnie w organizację 4. Gdańsk Maratonu i 10. Półmaratonu Bytomskiego. Ponadto, od dwóch lat Carrefour Polska jest głównym partnerem Tour de Pologne – największego wyścigu kolarskiego w Polsce, który w tym roku wystartował z Rynku Głównego w Krakowie.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę określającą zasady tworzenia Kół gospodyń...

Spełnienie celów Porozumienia paryskiego może ocalić ok. miliona ludzkich istnie...

Wypłaty pomocy suszowej wstrzymane do stycznia br., ze wglądu na wyczerpanie się...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę