Pobierz za darmo aplikację mobilną Zdrowy Nabiał!

13 lutego 2018
Pobierz za darmo aplikację mobilną Zdrowy Nabiał!

Zdrowy Nabiał to darmowa aplikacja mobilna, która umożliwia sprawdzenie przez użytkownika prawidłowości jego wagi względem wieku i płci (wskaźnik BMI) dla umiarkowanej aktywności fizycznej. Kolejną funkcjonalnością jest wykazanie ilości składników spożywczych w prostych jak i złożonych posiłkach oraz procentowego spełnienia dziennego zapotrzebowania na nie przez organizm użytkownika. Intuicyjne menu oraz ilości produktów mierzone „domowymi miarami” np. łyżeczki, plasterki sprawiają, że skomponowanie posiłku jest bardzo łatwe i szybkie.

 

Dzięki aplikacji sprawdzisz :

- swój poziom BMI

- zawartość kalorii w posiłku

- zawartość białka w posiłku

- zawartość tłuszczów w posiłku

- zawartość węglowodanów w posiłku

- zawartość witamin i minerałów w posiłku

- jakie produkty warto stosować w zdrowej diecie

- jakie posiłki warto wprowadzić do swojej diety

 

 

Bogata baza artykułów spożywczych umożliwia obliczenie zawartości kalorii, białka, tłuszczów, węglowodanów, witamin oraz minerałów dla większości popularnych na naszych stołach potraw. Aplikacja po wskazaniu % dziennego zapotrzebowania organizmu na dane składniki żywieniowe zaproponuje doskonale zbilansowane menu na śniadanie, obiad i kolację z uwzględnieniem mleka i produktów mlecznych.

Projekt „Zdrowy Nabiał – aplikacja mobilna” jest odpowiedzią na trendy w żywieniu polskiego konsumenta oraz czarny PR skierowany przeciw produktom nabiałowym. Promocja spożycia nabiału poprzez nowoczesną formę komunikacji jaką jest aplikacja mobilna jest szczególnie skuteczna w grupie tzw. pokolenie Y – milenialsi , a właśnie ta grupa konsumentów najbardziej podatna jest na złe nawyki żywieniowe oraz niedobory substancji odżywczych skutecznie dostarczanych organizmowi przez nabiał.


Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez naszych ekspertów propozycjami posiłków bogatych w produkty mleczne w aplikacji „Zdrowy Nabiał”, sfinansowanej z Funduszu Promocji Mleka. Dbajmy o swoje zdrowie. Każdy moment jest dobry na zmianę swojego stylu życia i diety!

 

Aplikacja dla urządzeń z systemem Android dostępna jest w PLAY GOOGLE

Aplikacja dla urządzeń z systemem IOS dostępna jest w APP STORE

Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/aplikacjazdrowynabial/

 

Polska Izba Mleka


POWIĄZANE

20 maja 2018 r. obchodzono pierwszy Światowy Dzień Pszczół, ustanowiony z inicja...

Akcja ogólnopolskich badań gęstości kości, pomocnych we wczesnym wykrywaniu oste...

Samica raroga, drapieżnego ptaka, który objęty jest ścisłą ochroną z powodu zagr...


Komentarze