Adama_artemisgoltix_15.02-30.03
Adama_poleposition_15.03_30.04

Podkarpackie Virtual Expo 2020

7 października 2020
Podkarpackie Virtual Expo 2020

W dniu 6 października br. w Jesionce rozpoczęły się hybrydowe Targi Podkarpackie Virtual Expo 2020 i potrwają przez najbliższe 3 dni.


Targi Podkarpackie Virtual Expo będą obejmowały swym zasięgiem wiodące branże województwa podkarpackiego: motoryzację, lotnictwo, IT, turystykę oraz Wystartuj z nami – Targi pracy. Wyjątkowo w tym roku, ze względu na sytuację epidemiczną w ramach Targów odbędzie się także EKOGALA - niezwykłe wydarzenie, które w tym roku będzie miało miejsce on-line. Wydarzenie to jest  doskonałym sposobem na poznanie produktów i żywności wysokiej jakości.

Pomysłodawcą imprezy jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, który prowadzi od wielu lat działania ukierunkowane na rozwój rolnictwa ekologicznego, co sprawiło, że EKOGALA należy do największych tego typu wydarzeń w Polsce i Europie Wschodniej.

OT Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Rzeszowie idąc z duchem czasu przygotował stoisko informacyjne w wersji wirtualnej, a pracownicy OT uczestniczą w EKOGALI zdalnie, udzielając odpowiedzi na pytania zwiedzających dotyczące funkcjonowania i zadań  KOWR - na czacie.

Wirtualne Targi można zwiedzać na stronie internetowej: http://www.virtualexpo.podkarpackie.pl do czego też serdecznie zachęcamy.

 

KOWR


POWIĄZANE

W związku z przekazanym przez Krajową Radę Izb Rolniczych wnioskiem Izby Rolnicz...

15 kwietnia mija termin rozliczenia zakupu komputera z dofinansowaniem Agencji R...

Od 15 marca rolnicy mogą składać wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich i obs...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę