aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

POLE DO... DZIAŁANIA! KRAMP ORGANIZUJE KONKURS DLA STUDENTÓW

21 października 2022
POLE DO... DZIAŁANIA! KRAMP ORGANIZUJE KONKURS  DLA STUDENTÓW

Firma Kramp, największy dostawca części zamiennych dla rolnictwa, właściciel sieci sklepów Grene i Powered by Kramp od lat zderza się ze stereotypami, jakimi obciążona jest branża rolnicza. Poprzez swoje liczne aktywności społeczne Kramp, dąży do zmiany postrzegania gospodarzy i hodowców przez społeczeństwo. Jednym z takich działań jest nowy konkurs, przeznaczony dla uczniów i studentów tematyki rolnictwa.


Na rolniku spoczywa bardzo ważne zadanie – musi zadbać o żywność dla każdego z nas. Dlatego należy mu się szacunek i wsparcie. A szczególnym wsparciem Kramp chce otoczyć rolników, raczkujących na rynku, studentów i uczniów poszerzających swoją branżową wiedzę. Z myślą o nich powstał konkurs POLE DO... DZIAŁANIA!, w którym młodzi mają szansę wygrać nawet 10.000 zł.

ZASADY KONKURSU
Konkurs wystartował 16.10.2022 i potrwa do 16.12.2022, a wyniki zostaną ogłoszone w lutym 2023. Jest on skierowany dla studentów i uczniów w przedziale od 18 do 26. roku życia. Zadanie konkursowe to odpowiedź na pytanie: jak wygląda Twoje innowacyjne podejście do rolnictwa (co wdrażasz u siebie, co udoskonalasz w swojej pracy
w gospodarstwie, na roli etc.) Organizator konkursu dopuszcza różne formy zgłoszeń:

• Video (maks. 3 min.)
• Zdjęcie (razem z opisem maks. 2 strony A4, czcionka TNR 12)

Zgłoszenia można składać poprzez stronę www.doceniamytwojarole.pl, w zakładce Konkursy.

ATRAKCYJNE NAGRODY
Nagroda główna dla zwycięzcy to aż 10.000 zł na przyszłe inwestycje. W całym konkursie nie zostają pominięte szkoły i uczelnie, które rzetelnie przygotowują startujących rolników do zawodu. Koło naukowe, które zachęci największą liczbę studentów do zgłoszeń w konkursie otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2.000 zł.


KRAMP ODCZAROWUJE ROLNICTWO
Kramp od lat stawia sobie ambitne zadanie, jakim jest odczarowanie polskiego rolnictwa. Firmie zależy na pozbyciu się krzywdzących stereotypów i nowym podejściu do rolnika, który każdego dnia, poprzez swoją ciężką pracę dba o to, by na naszych stołach nie zabrakło jedzenia. Ostatnie lata pandemii były dla nas wszystkich trudne. Dotknęły również branżę rolniczą, która nawet tymczasowo nie mogła zamknąć swoich gospodarstw i fabryk, tak jak wiele innych sektorów. Funkcjonowanie w czasie COVID-19 nastręczało rolnikom wiele trudności, ale mimo to nie mogli sobie pozwolić na przestoje. I dzięki nim łańcuch żywnościowy nie został przerwany. Właśnie dlatego Kramp docenia wszystkich rolników – tych młodszych i tych starszych, pracujących od lat na roli poprzez swoją strategię: www.doceniamytwojarole.pl.


Konkurs POLE DO... DZIAŁANIA! organizowany przez Kramp docenia kreatywność
i postępowość w bardzo szerokiej i szybko rozwijającej się branży. Kramp liczy na to, że wyłoni prawdziwego prekursora w polskim rolnictwie.


Zachęcamy do wzięcia udziału!
www.kramp.com


POWIĄZANE

Obecnie większość upraw kukurydzy w Polsce znajduje się w fazie kwitnienia. To d...

Lidl Polska to największy eksporter dóbr rolno-spożywczych w naszym kraju oraz s...

Wydaje się, że zasady BHP są znane wszystkim pracownikom, jednak liczba wypadków...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę