Adama_Spyrale_1-31.05.21

Politycy Koalicji Obywatelskiej złożyli wieńce na Powązkach

13 listopada 2018
Politycy Koalicji Obywatelskiej złożyli wieńce na Powązkach

Politycy Koalicji Obywatelskiej m.in lider PO Grzegorz Schetyna i szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer w niedzielę na warszawskich Powązkach oddali hołd Powstańcom Wielkopolskim oraz Bohaterom Bitwy Warszawskiej 1920 roku.

Politycy PO i Nowoczesnej, w tym także b. premier Ewa Kopacz, wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz, b. szef MON Tomasz Siemoniak, nowy prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, szefowa klubu Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz, szefowa Inicjatywy Polskiej Barbara Nowacka, złożyli wieńce przy Kwaterze Powstańców Wielkopolskich oraz przy Pomniku Poległych 1920.

Schetyna wraz z politykami PO złożył też kwiaty przy kwaterach: Ignacego Mościckiego, Ignacego Jana Paderewskiego oraz Gabriela Narutowicza, które znajdują się w archikatedrze Św. Jana w Warszawie.

Politycy PO złożyli również kwiaty przed Pomnikiem Żołnierzy Polskiej Organizacji Wojskowej, który znajduje się przed gmachem Zachęty.

W niedzielę w całym kraju odbywały się uroczystości setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W Warszawie odbyła się uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza.

 

Edyta Roś (PAP)


POWIĄZANE

Wysokość i jakość plonów jest uzależniona od żyzności gleby, na którą składają s...

Kleszcze, które do niedawna wykazywały aktywność głównie od wiosny do jesieni na...

Odpowiadając na wniosek Krajowej Rady Izb Rolniczych w sprawie uwzględnienia w d...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę