Adama_Spyrale_1-31.05.21

Polska smakuje na targach FOODEX Japan 2021

16 marca 2021
Polska smakuje na targach FOODEX Japan 2021
MRiRW

Polskie produkty rolno-spożywcze wysokiej jakości, z oferty 21 polskich firm, zostały zaprezentowane w ubiegłym tygodniu w Tokio, na targach FOODEX Japan. To jedno z największych w tym kraju międzynarodowych wydarzeń skierowanych do branży spożywczej.

Polskie stoisko narodowe podczas FOODEX Japan zorganizował Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, pod hasłem „Poland tastes good”.

Stoisko obsługiwane było przez obecnych na miejscu przedstawicieli Ambasady RP oraz Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Tokio, którzy prezentowali polski sektor rolno-spożywczy i udzielali informacji o polskiej ofercie produktowej.

Odwiedzający targi mogli zapoznać się z prezentowaną na polskim stoisku ofertą 21 polskich firm reprezentujących następujące grupy produktowe: produkty ekologiczne, soki i napoje, produkty śniadaniowe, słodycze, makarony, mrożone warzywa i owoce, produkty mleczarskie oraz mięsne.

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną oraz szereg wprowadzonych ograniczeń, w tym w osobowym lotniczym ruchu międzynarodowym, na stoisku resortu rolnictwa nie mogli być osobiście obecni polscy przedsiębiorcy.

 

MRiRW


POWIĄZANE

Od 1 czerwca do 2 sierpnia odbywać się będzie nabór wniosków o przyznanie wsparc...

W piątek odbyło się posiedzenie Komisji Rolnictwa parlamentów państw Grupy Wysze...

Będziemy się upominać o te grupy, które zostały albo obciążone, albo niedowartoś...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę