Biometan
a_bio-expo_ptak_750śniadanie_750

Infinitum Brewing, polski BROWAR TRIUMFUJE w Korei

14 kwietnia 2023
Infinitum Brewing, polski BROWAR TRIUMFUJE w Korei

Infinitum Brewing, innowacyjny polski browar, odnosi międzynarodowy sukces na prestiżowym konkursie piwnym w Korei Południowej, zdobywając trzy medale. Przy tej okazji browar wprowadza na rynek trzy nowe, unikatowe piwa, które z pewnością zadowolą podniebienia miłośników piwa na całym świecie.

Korea International Beer Award, który odbył się w Seulu w dniach 5-7 kwietnia 2023 r., docenił wysiłki browaru Infinitum Brewing, przyznając mu aż trzy medale. Michał Kopik, Head Brewer browaru, podkreśla wagę tego sukcesu:

"Biorąc pod uwagę dużą konkurencję browarów z całego świata, tym bardziej napawa nas dumą fakt, że jako jeden z niewielu browarów na świecie zdobyliśmy aż trzy medale, będąc jednocześnie jedynym tak uhonorowanym browarem z Polski."

 

piwo

Prezes Zarządu Infinitum Brewing, Wiktor Urban, dodaje: "Cieszymy się, że kolejny raz udowodniliśmy światową klasę naszych piw, zwłaszcza po tym, jak zdobyliśmy złoto na konkursie International Beer Cup w Japonii w 2019 roku. Trzy medale zdobyte teraz w Korei zbiegły się z wprowadzeniem na rynek naszych premier piwnych: Infinitum Brewing Imperial Lager, French Saison i świeżego medalisty Belgian Tripel."

Dwa medale, Srebrny i Brązowy, zostały zdobyte w kategorii Wood and Barrel-Aged Strong Beer za piwa Infinitum Brewing Belgian Golden Strong Ale Tokaji Aszú Barrel Aged oraz Infinitum Brewing American Barley Wine Iced Single Malt Whisky Barrel Aged. Trzeci medal, koloru Srebrnego, został zdobyty w kategorii Belgian-Style Tripel przez piwo Infinitum Brewing Belgian Triple. Autorem receptur jest Head Brewer Infinitum Brewing, Michał Kopik, który osobiście odebrał medale podczas ceremonii ich wręczenia w Seulu.

 

Infinitum Brewing wprowadza na rynek trzy nowe warianty: Imperial Lager, French Saison i medalistę Belgian Tripel. Nowe piwa zostaną udostępnione w najlepszych restauracjach w Polsce i za granicą. To innowacyjne piwa, które łączą tradycję z nowoczesnością, idealnie wpisujące się w rosnący trend wysokiej jakości piw super premium. Infinitum Brewing kontynuuje swoją misję dostarczania niezapomnianych smaków i wyjątkowych doświadczeń piwnych dla miłośników piwa na całym świecie.

 

 

Kontakt dla mediów:

Infinitum Brewing Sp. z o.o., Bartosz Grodny, tel. 690 660 777, e-mail: bartek@infinitumbrewing.coml

O Infinitum Brewing – skrócona wersja:

Infinitum Brewing to innowacyjny polski browar założony w 2017 roku. Stawiając sobie ambitne cele, browar dąży do przekonania, że piwo może być równie szlachetne jak whisky, cognac czy wino. Unikalny proces warzenia, z wykorzystaniem wymrażania i leżakowania w beczkach po winach czy mocnych alkoholach, sprawia, że piwa Infinitum Brewing idealnie wpisują się w świat foodpairingu, cocktaili i koneserstwa.

Sukcesy na międzynarodowej scenie, jak zdobycie złotego medalu na konkursie International Beer Cup 2019, świadczą o najwyższej jakości oferowanych piw. Obecność w prestiżowych restauracjach, takich jak Bottiglieria 1881 czy warszawska Nolita, potwierdza, że Infinitum Brewing stał się synonimem wyjątkowych smaków i aromatów wartych odkrywania. www.infinitumbrewing.com

O Infinitum Brewing – pełna wersja

Infinitum Brewing to polski browar, który od samego początku swojego istnienia w 2017 roku stawia sobie ambitne cele. Jego założyciele dążą do tego, aby nie tylko zostać najlepszym browarem na świecie, ale przede wszystkim przekonać wszystkich, że piwo może być równie szlachetne jak whisky, cognac czy wino. To podejście, które wyróżnia browar na tle konkurencji, sprawia, że Infinitum Brewing zdobywa coraz większe uznanie w świecie piwa.

Unikalny proces warzenia piw Infinitum Brewing, połączony z wymrażaniem oraz leżakowaniem w beczkach po winach czy mocnych alkoholach (whisky, rum), sprawia, że piwa tej marki idealnie pasują do foodpairing'u, cocktaili, czy po prostu delektowania się ich wyjątkowym smakiem i aromatem. Takie podejście do tworzenia piw zyskuje coraz większe uznanie wśród koneserów.

Jako jedyny polski browar, Infinitum Brewing zdobył prestiżową nagrodę - złoty medal na japońskim konkursie International Beer Cup 2019. W krótkim czasie od swojego powstania browar zyskał uznanie na światowej scenie piwnej. Piwa Infinitum Brewing są obecne w najlepszych restauracjach w Polsce, takich jak jedyna polska restauracja z gwiazdką Michelin - Bottiglieria 1881, czy uznana warszawska Nolita.

Osiągnięcia browaru Infinitum Brewing, jego innowacyjne podejście do warzenia piwa oraz zdobycie międzynarodowego uznania świadczą o najwyższej jakości oferowanych piw. Dzięki ciągłemu doskonaleniu receptur oraz dbałości o detale, Infinitum Brewing staje się synonimem wyjątkowych smaków i aromatów, które warto odkrywać na nowo. www.infinitumbrewing.com

 

oprac. redakcja ppr.pl


POWIĄZANE

Wczoraj tj 21.września 2023 roku w Nowym Jorku prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełen...

Jak poinformowało wczoraj biuroprasowe Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Min...

Rrobert Telus-Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi uczestniczył wczoraj w konferencj...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)śniadanie_750_2
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę