GUS_230920_750x100_stat Claas_20.11.2020

Polski magik Y zaszokował Alvaro Solera

23 maja 2018
Polski magik Y zaszokował Alvaro Solera
Newseria Lifestyle

Alvaro Soler niedawno odwiedził Polskę w związku z promocją swojego nowego hitu „La Cintura”. Podczas wizyty muzyk spotkał się z Y – youtuberem i polskim magikiem gwiazd, który dzięki swoim magicznym umiejętnościom poznał i ujawnił jego sekret. Jaki? Jak zareagował na to Soler?
 

Alvaro Soler to popularny i lubiany na całym świecie artysta, autor piosenek takich jak „Sofia” czy „Animal”. Magik Y, znany z tego że lubi szokować, postanowił sprawić, że Soler zapamięta pobyt w Polsce na dłużej. Podczas spotkania Y kilka razy wprawił wokalistę w absolutne osłupienie m.in. czytając w jego myślach. W efekcie Y odkrył tajemnicę Alvaro.


- To szaleństwo. Mam gęsią skórkę. Nie wiem co się dzieje. Zwyczajnie mnie zmiotło. Jak to zrobiłeś? – skomentował Alvaro Soler. -To wychodzi poza moje wszelkie wyobrażenie. Studiowałem inżynierię, więc zgodnie z logiką staram się to wszystko wytłumaczyć, ale nawet nie wiem jak. Wow! – podsumował magiczny pokaz Y.

     
Co takiego zobaczył Alvaro? Jakie informacje o nim ujawnił Y dzięki magii? Odpowiedź w filmie: http://bit.ly/AlvaroSolerY

Y to autor jednego z pięciu największych kanałów iluzjonistycznych na światowym YouTubie – śledzi go ponad 800 tysięcy osób. Na kanale „Magic of Y” dzieli się sztuką profesjonalnej iluzji oczarowując zarówno przypadkowych przechodniów jak i polskie oraz światowe gwiazdy. Jego umiejętności docenili już m.in. Joanna Krupa, Filip Chajzer, Doda, Jared Leto czy Robert Lewandowski.

 

 

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

W dniu 24.11.2020 r. urząd odpowiedzialny w Tajwanie za kwestie fitosanitarne - ...

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu zaprasza 10 grudnia o godz...

CLAAS Polska informuje, że z dniem 31 grudnia 2020 r. kończy współpracę z firmą ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę