aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Internetowa pożyczka i kredyt w rach bieżącym w Banku Pekao S.A

28 października 2023
Internetowa pożyczka i kredyt w rach bieżącym w Banku Pekao S.A

Bank Pekao S.A. wprowadził atrakcyjną promocję pożyczki ekspresowej SMEX i kredytu w rachunku bieżącym dla klientów firmowych zarejestrowanych w KRS. Każdy przedsiębiorca, który podpisze z bankiem umowę do 15 grudnia może uzyskać finansowanie do 300 tys. złotych z marżą banku wynoszącą nawet 2 proc. Proces wnioskowania jest niezwykle prosty, można go przeprowadzić za pomocą specjalnej platformy.

Propozycja finansowania online skierowana jest do nowych i obecnych klientów banku, którzy prowadzą firmę dłużej niż 18 miesięcy, rozliczają się na pełnej księgowości i działają w formie spółki prawa handlowego. Jeśli klient spełnia te warunki, może ubiegać się zdalnie o pożyczkę na czas od roku do pięciu lat oraz kredyt w rachunku bieżącym na okres jednego roku, w kwocie nawet do 300 tysięcy złotych na dowolny cel związany z bieżącą działalnością gospodarczą. Platforma, za pomocą której można ubiegać się o finansowanie jest dostępna pod linkiem: https://finansowanie.pekao.com.pl.

W ramach nowej promocji klient, który zdecyduje się na pożyczkę ekspresową SMEX lub kredyt w rachunku bieżącym może uzyskać oprocentowanie, na które składa się stopa bazowa WIBOR1M oraz marża banku, która wynosi:

  • 2 proc. dla finansowania powyżej 200 tys. zł;
  • 2,5 proc. dla finansowania w przedziale powyżej 100 tys. do 200 tys. zł (włącznie);
  • 2,95 proc. dla finansowania do 100 tys. zł (włącznie).

 

Nowa promocja to ukłon w stronę klientów, którzy potrzebują szybkiego finansowania na dobrych warunkach. Co ważne, cały proces kredytowy odbywa się online, przez co nie angażuje wiele czasu po stronie klienta, a wnioskujący o pożyczkę lub kredyt w rachunku bieżącym otrzymuje powiadomienia e-mail o każdym kolejnym kroku podejmowanym przez bank – od zapisania wniosku po uruchomienie finansowania. To prosta i wygodna forma kontaktu z bankiem, z której korzysta wielu naszych klientów – mówi Dominika Byrska, dyrektor Biura Produktów i Procesów Kredytowych w Banku Pekao S.A.

Proces jest dostępny całą dobę i składa się z kilku prostych kroków, w ramach których klient uzupełnia podstawowe informacje o firmie, dane finansowe oraz elektronicznie podpisuje wniosek. Po kilku minutach od rozpoczęcia procesu otrzymuje wstępną symulację z maksymalną kwotą i czasem trwania kredytu - dzięki temu firma może elastycznie dostosować parametry finansowania. Po złożeniu wniosku, bank potwierdza zdolność kredytową i w ciągu dwóch dni roboczych uruchamia środki na rachunku bieżącym przedsiębiorstwa.

Znaczna część informacji wykorzystywanych do oceny zdolności kredytowej pobierana jest z ogólnodostępnych rejestrów (KRS, BIK Przedsiębiorca, KRD). Taka metoda pozwala skrócić czas podjęcia decyzji do niezbędnego minimum, jednocześnie chroniąc bezpieczeństwo danych.

 

 

Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z 288 mld zł aktywów. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje ponad 6,5 mln klientów. Jako wiodący bank korporacyjny w Polsce, obsługuje co drugą korporację w Polsce. Status banku uniwersalnego opiera się na wiodącej na rynku pozycji w private banking, zarządzaniu aktywami i działalności maklerskiej. Zróżnicowany profil działalności Banku Pekao jest wspierany przez wiodący na rynku bilans i profil ryzyka odzwierciedlony w najniższych kosztach ryzyka, silnych wskaźnikach kapitałowych i odporności na warunki makroekonomiczne (Pekao okazało się najbardziej odpornym bankiem w Europie, zajmując pierwsze miejsce w testach warunków skrajnych, przeprowadzonych przez EBA w 2023 roku wśród 70 banków). Od 1998 r. Bank Pekao jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i uczestniczy w kilku lokalnych (w tym WIG 20 i WIG) oraz międzynarodowych indeksach (w tym MSCI EM, Stoxx Europe 600 i FTSE Developed). Pekao jest jedną z najbardziej dywidendowych spółek giełdowych w Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat, wypłacając łącznie 20 mld zł w ciągu dekady.

oprac, e-red, ppr.pl


POWIĄZANE

Wczoraj, odyło się wspólne posiedzienie  władz rolniczej i pracowniczej Solidarn...

W zależności od branży, zawodu i konkretnej firmy, podczas aplikacji możesz się ...

W meich społecznociowych pojawiła się bardzi ciekawa, choć powszechnie znana ana...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę