PR Hub poprowadzi jubileuszową edycję programu „5 porcji warzyw, owoców lub soku”

3 kwietnia 2020
PR Hub poprowadzi jubileuszową edycję programu „5 porcji warzyw, owoców lub soku”

Agencja PR Hub wygrała przetarg na realizację działań jubileuszowej edycji programu „5 porcji warzyw, owoców lub soku”. W ramach 10. edycji kampanii realizowane będą działania komunikacyjne – m.in. w radiu i telewizji, media relations oraz aktywności z obszaru influencer i event marketingu.

Działania komunikacyjne skierowane zostaną do konsumentów, specjalistów ds. żywienia i przedstawicieli branży rolno-spożywczej. Celem kampanii jest promocja polskich owoców, warzyw oraz przetworów, w tym soków, a także promowanie serwisu internetowego www.apetytnapolskie.comW ramach tegorocznej edycji programu zaplanowano m.in. emisję w telewizji i radiu, a także działania z zakresu SEO, influencer i event marketingu oraz działania media relations. Do współpracy zaangażowani zostaną kluczowi eksperci z dziedziny zdrowia i żywienia człowieka, z cenionych ośrodków badawczych oraz instytucji zdrowia publicznego. To już dziesiąta edycja programu, realizowanego przez Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS).
 
Współpraca została nawiązana w wyniku konkursu ofert. X edycja ogólnopolskiego programu promocyjno-informacyjnego „5 porcji warzyw, owoców lub soku” stanowi kontynuację działań realizowanych przez Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków w zakresie popularyzacji spożywania warzyw, owoców oraz soków i trwa od marca 2020 r. do końca lutego 2021 r. Realizacja działań promocyjno-informacyjnych oraz wielopoziomowe budowanie relacji ze środowiskiem ekspertów oraz mediów i twórców internetowych to kluczowe kompetencje PR Hub.

 

Projekt jest finansowany ze środków Funduszu Promocji Owoców i Warzyw.

 

Biuro prasowe programu „5 porcji warzyw, owoców lub soku”


POWIĄZANE

W związku ze zbliżającym się przyjęciem zmienionych wieloletnich ram finansowych...

Na sesji 27 maja 2020 r. zrealizowano pierwsze transakcje w systemie notowań jed...

Doświadczyliśmy wolnego czasu, wspólnego przygotowywania posiłków i jedzenia w r...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę