informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Prezydent: wierzę, że większość naszych obywateli będzie mogła pracować i zarabiać w Polsce

7 września 2018
Prezydent: wierzę, że większość naszych obywateli będzie mogła pracować i zarabiać w Polsce

Wierzę, że większość naszych obywateli będzie mogła pracować i godnie zarabiać w Polsce - powiedział podczas spotkania z mieszkańcami Zgorzelca (Dolnośląskie) prezydent Andrzej Duda. Jak ocenił, państwo, które pozwala większości obywateli na pracę zagranicą to państwo w niedobrej kondycji.

Andrzej Duda podkreślił, że Zgorzelec ma dla niego szczególny znaczenie m.in. pod kątem zmian, które zachodziły w Polsce w ostatnich latach. "Nie będę się wdawał w szczegóły, co jest w mieście, jakie są zakłady i kto tutaj daje pracę w przeważającej mierze. Cieszę się, że ona jest, bo to jest przecież niezwykle ważne, żebyście nie musieli państwo za pracą jeździć zagranicę" - zaznaczył prezydent.

"Państwo, które pozwala sobie na to, że większość ludzi jeździ do pracy zagranicę to państwo, które niestety nie jest w dobrej kondycji" - ocenił prezydent. "Ja wierzę w to, że dzięki tym zabiegom, których dokonujemy na przestrzeni ostatnich lat, większość naszych obywateli będzie mogła pracować i godnie zarobić tutaj w Polsce" - powiedział w czwartek Andrzej Duda.

 

Grzegorz Bruszewski, Piotr Doczekalski (PAP)


POWIĄZANE

Jesteśmy jako kraj potentatem produkcji owoców, ale jemy aż o 40% mniej owoców n...

Głosowanie w Komisji AGRI PE nad sprawozdaniem p. Ulriki Müller dotyczącym rozpo...

W odpowiedzi na pismo z 7 marca 2019 r. Zarządu KRIR realizujące wniosek zgłoszo...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę