dnikukurydzy_210818

Pronar na Mazurskim Agro Show w Ostródzie

6 lutego 2018
Pronar na Mazurskim Agro Show w Ostródzie

Już 10 lutego w Expo Mazury w Ostródzie rozpocznie się Mazurskie Agro Show. Na terenie nowoczesnego kompleksu wystawienniczego pojawi się także PRONAR.

Na ponad 500-metrowym stoisku nr 172 w hali 5-6 lider branży rolniczej, komunalnej i recyklingowej zaprezentuje kilkadziesiąt maszyn. Wśród nich premiery: dwuślimakowy paszowóz DVMP-14, przetrząsacz PWP770T i zgrabiarka karuzelowa ZKP900D. Oprócz nich pojawią się kosiarki dyskowe, bijakowe, przyczepy rolnicze, rozrzutniki, a także maszyny komunalne.

W podjęciu decyzji pomagać będą handlowcy PRONARU, którzy z chęcią opowiedzą o możliwościach zaprezentowanych produktów, 24-miesięcznej gwarancji na maszyny zielonkowe, a także o korzystnym finansowaniu fabrycznym. Dostępne będą również katalogi z kompletnym opisem całej oferty PRONARU razem ze szczegółowymi danymi technicznymi.

Wszystkich chętnych zapraszamy do odwiedzenia stoiska PRONARU. Wstęp na teren targów jest bezpłatny. Maszyny można oglądać w dniach 10-11 lutego w godzinach 9:00-17:00. Dla wszystkich odwiedzających dostępny będzie darmowy parking. Patronat honorowy nad wystawą objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pan Krzysztof Jurgiel.

 

Biuro prasowe PRONAR Sp. z o.o.


POWIĄZANE

Mniejsze obciążenia podatkowe dla rolników tworzących spółdzielnie zapewni ustaw...

Komisja Europejska poinformowała w czwartek, że wkrótce wypłaci z Funduszu Solid...

„Polska bez smogu” to temat panelu dyskusyjnego podczas 8. Europejskiego Kongres...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę