informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.
Advertisement

Pronar otworzył sezon na Mazurskim Agro Show w Ostródzie

12 lutego 2019
Pronar otworzył sezon na Mazurskim Agro Show w Ostródzie

W dniach 9-10 lutego odbyło się najważniejsze wydarzenie branży rolniczej w północno-wschodniej Polsce – targi Mazurskie Agro Show. Wśród wystawców był tam także Pronar.

Na odwiedzających czekali pracownicy firmy, którzy chętnie opowiadali o zaprezentowanych maszynach oraz o pozostałej szerokiej ofercie. Pomagali wybrać odpowiedni model i doradzali jak najlepiej sfinansować zakup.

Maszyny Pronaru można było zobaczyć na stoisku nr 37 w hali 5-6. Na targach zaprezentowano przyczepy (PT612, T669/1, T740, T026M), rozrzutniki (N262/1, NV 161/3), maszyny do zbioru zielonki (kosiarki PDF300C i PDT300, przetrząsacz PWP770, zgrabiarka ZKP800, owijarka do bel Z245), a także wóz paszowy (DVMP-14). Podczas targów w Ostródzie zaprezentowano także ofertę komunalną Pronaru – zamiatarki ZMC 3.0 i ZM-2000, wysięgnik wielofunkcyjny WWT 480, głowicę koszącą GK 120L, trymer to żywopłotów GT 150, przecinarkę nożycową do gałęzi GN 200 i kosiarkę bijakową BBK 200M.

Mazurskie Agro Show 2019 to już piąta edycja tej imprezy. Jej organizatorem była Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Podobnie jak w ubiegłych latach, na ponad 35 tys. m2 powierzchni wystawiennicze, swoje maszyny zaprezentowało ponad 200 wystawców.

 

Biuro prasowe Pronar Sp. z o.o.


POWIĄZANE

Zapotrzebowanie konsumentów na informacje o pochodzeniu żywności nieustannie roś...

Podsekretarz stanu Ryszard Zarudzki wręczył, w imieniu ministra Jana Krzysztofa ...

Rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie znakowania poszczególnych ro...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę