aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Przed Blue City „wyrosła” 29-metrowa choinka

6 grudnia 2019
Przed Blue City „wyrosła” 29-metrowa choinka
Newseria Lifestyle

Nowoczesne w swojej formie drzewko zostało stworzone ze znanego wszystkich klientom, umieszczonego przed galerią stożka. Ta 29-metrowa i prawdopodobnie największa z wystawionych przez centra handlowe choinek, błyszczy aż 100 tysiącami świateł i mieni się ciepłym i zimnym odcieniem bieli. Dodatkowo na tym wyjątkowym drzewku znajdują się gwiazdki, co nadaje całości iście świątecznego klimatu. Taka sceneria jest idealnym miejscem do pamiątkowej, zimowej fotografii.

Pracując nad projektem, postanowiliśmy wykorzystać stojący przed wejściem do pasażu stożek. Dzięki czemu Blue City ma prawdopodobnie najwyższą wśród galerii handlowych w Polsce choinkę – mówi Mariusz Gagatko z Multidekor, firmy, która przygotowała i zrealizowała projekt zimowej przemiany budynku.

Z kolei na elewacji budynku świecą 23 bombki, z których największa ma średnicę blisko 2,5 metrów. Ozdoby błyszczą tęczowymi kolorami tworząc niepowtarzalny świetlny pokaz.

Blue City wciąż się zmienia – nowe sklepy, restauracje, miejsca rozrywki. W ubiegłym roku wprowadziliśmy nowe dekoracje wewnątrz centrum, teraz zmieniliśmy świąteczną iluminację zewnętrzną, a wszystko to dla naszych klientów. Mam nadzieję, że ozdoby naszego centrum spodobają się mieszkańcom Warszawy – mówi Yoram Reshem, dyrektor generalny Blue City.

Cała dekoracja fasady utrzymana jest w kolorystyce zbliżonej do identyfikacji wizualnej Blue City, czyli oryginalnego połączenia chłodnych, niebieskich tonów z ciepłymi odcieniami złota. Ta nieoczywista kolorystyka została połączona w jedną spójną koncepcję tworzącą prawdziwie gwiazdkowy nastrój zachęcający do odwiedzin centrum handlowego.

Również wnętrza Blue City nabrały  wyjątkowego, magicznego i baśniowego charakteru. W przestronnym atrium, na podwieszanych elementach dekoracyjnych widać zastępy skrzatów, którzy przygotowują się do nadchodzącego Bożego Narodzenia. Dekorują bombkami i girlandami dziewięciometrową świetlistą choinkę lub ze zręcznością akrobatów zawieszają złote gwiazdy, ogromne bombki i bogato zdobione, iluminowane wieńce.

Wszystkie dekoracje świąteczne w Blue City zostały wykonane wyłącznie z energooszczędnych diod LED.

 

 

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

Wołodymyr Zełenski- Prezydent Ukrainy, na platformie "X" zwrócil się do rządu po...

Prezydium NSZZ RI Solidarność dnia 9 lutego 2024 ogłosiło 30 dniowy strajk gener...

Indie zaoferowały gwarantowane wsparcie dla cen roślin strączkowych, kukurydzy i...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę