aaa_TSW_2023
CTR_2023

Przełom w rolnictwie: biostymulatory na nowo definiują wiedzę o glebie

15 września 2023
Przełom w rolnictwie: biostymulatory na nowo definiują wiedzę o glebie

Biome Makers zmienia przemysł rolniczy, pomagając producentom środków wejściowych w walidacji i optymalizacji działania ich środków biologicznych na mikrobiom glebowy. Dzięki innowacyjnej technologii BeCrop® firma Biome Makers umożliwia producentom uwolnienie pełnego potencjału swoich produktów. To przełomowe podejście zyskało uznanie zarówno ekspertów branżowych, jak i rolników, w tym między innymi Syngenta, Disagro, UPL, Bayer i UC Davis.

Rhett Cinquini, rolnik w piątym pokoleniu i dyrektor ds. rozwoju biznesu i rolnictwa w USA w LIVENTIA Biostimulants, osobiście doświadczył niezwykłych korzyści płynących ze stosowania BeCrop®. We współpracy z Biome Makers firma Cinquini przeprowadziła serię testów gleby BeCrop® na wielu polach migdałów i orzechów włoskich w różnych punktach czasowych przez cały rok. Wyniki były zdumiewające.

Testy gleby BeCrop® wykazały znaczny wzrost rozwoju drzew, zwiększony wzrost korzeni, zoptymalizowany potencjał składników odżywczych i zmniejszenie kosztów gospodarstwa w ciągu zaledwie sześciu tygodni od wdrożenia zaleceń opartych na danych dotyczących gleby BeCrop®. Odkrycia te nie tylko potwierdziły skuteczność produktów LIVENTIA, ale także dostarczyły cennych spostrzeżeń do dalszej optymalizacji. Cinquini, zarządzający swoimi sadami migdałowymi i orzechowymi o powierzchni 3000 akrów, był świadkiem na własne oczy, jak BeCrop® zrewolucjonizował jego podejście do zarządzania gospodarstwem.

Według Cinquini „BeCrop® to miernik wpływu. Mierzy wpływ naszych produktów na glebę i uprawy. Dane dotyczące biologii gleby mówią nam, kiedy i gdzie najskuteczniejsze jest zastosowanie produktów LIVENTIA. Możliwość stosowania BeCrop ® była dla nas ogromną zaletą i naprawdę umacnia nas jako renomowaną firmę w przestrzeni biologicznej.”

Aby zaprezentować sukces osiągnięty dzięki technologii BeCrop®, opublikowano film przedstawiający sukcesy klientów z udziałem Rhetta Cinquiniego. W tym urzekającym filmie Cinquini wyjaśnia swoje przyjęcie technologii BeCrop® firmy Biome Makers, podkreślając wpływ produktów LIVENTIA na mikrobiom gleby i dostarczając klientom LIVENTIA dowodów na ich skuteczność. Film stanowi świadectwo mocy BeCrop® w przekształcaniu praktyk rolniczych.

Obejrzyj film o sukcesie klienta Rhetta Cinquini, aby przekonać się o transformacyjnej mocy BeCrop®: Biostymulatory LIVENTIA, Sukces klienta w firmie Biome Makers

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak BeCrop® może pomóc Ci wykazać wydajność produktu, wzmocnić rekomendacje i wyróżnić się na tle innych produktów na rynku?
Odwiedź https://biomemakers.com/

Breaking Ground in Agriculture

***

O twórcach biomów

Założona w Bay Area w Kalifornii w 2015 roku firma Biome Makers jest jednym z czołowych światowych liderów AgTech, wyznaczającym standardy w zakresie zdrowia gleby dzięki technologii BeCrop®. Zbudowane w oparciu o wiodącą w branży wiedzę specjalistyczną AgTech i oparte na danych i nauce, Biome Makers łączą biologię gleby z podejmowaniem decyzji w rolnictwie, aby zoptymalizować praktyki rolnicze i odwrócić degradację gleb ornych. Dzięki laboratoriom na całym świecie, klientom na 4 kontynentach i ponad milionowi akrów ziemi, których to dotyczy, Biome Makers ożywia funkcjonalność gleby i zrównoważony rozwój rolnictwa na całym świecie. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://biomemakers.com/

oprac, e-mk, ppr.pl


POWIĄZANE

Przewodniczący NSZZ RI „Solidarność” Tomasz Obszanski oraz Prezes Fundacj Wspier...

 W związku z doniesieniami prasowymi o przekazywaniu ziemi z Zasobu Własności Ro...

Zarząd KRIR realizując wniosek przyjęty na I Posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolni...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę