Przygotuj maszyny na pierwszy pokos. Kupuj części rolnicze online!

2 czerwca 2020
Przygotuj maszyny na pierwszy pokos. Kupuj części rolnicze online!

Niezależnie od sytuacji panującej w kraju i za granicą, maj jest miesiącem, który nierozerwalnie wiąże się z wykonywaniem pierwszych pokosów łąk i pastwisk. Jeśli chcesz mieć pewność, że maszyny po zimie staną na wysokości zadania i nie sprawią Ci przykrej niespodzianki, musisz je odpowiednio przygotować. Do tego przydadzą się dobrej jakości akcesoria rolnicze oraz części zamienne, jeśli problem okazałby się poważniejszy.

Jednak czy w dobie wciąż aktualnej kwarantanny i zagrożenia wirusowego nie ma wygodniejszego — a co ważniejsze — bezpieczniejszego sposobu zaopatrywania się w niezbędne produkty, niż wizyty w sklepach? Okazuje się, że jest. O wszystko zadbasz bez konieczności opuszczania Twojego gospodarstwa.

Sklep online, czyli komfort i ochrona zdrowia

Mimo, że obywatele nadal są zachęcani do zachowania ostrożności i w miarę możliwości podejmowania pracy zdalnej, to nie każdy może sobie pozwolić na takie rozwiązanie. Uprawianie ziemi wymaga wykonania niezbędnych prac sezonowych, a nie da się ich zrealizować bez sprawnie funkcjonujących maszyn rolniczych.

Zaopatrzenie się w niezbędne towary kojarzone jest przede wszystkim z giełdą lub stacjonarnymi sklepami rolniczymi, ale obydwa miejsca mogą aktualnie stanowić ryzyko dla zdrowia. Nie wspominając już o niewygodach wywołanych ograniczeniem działalności większości biznesów i związanych z tym kolejkach. Decydując się na skorzystanie z usług sklepu internetowego, można uniknąć tych wszystkich problemów.

Zalety zaopatrywania się w części rolnicze online

Poza wyżej wymienionymi, robienie zakupów poprzez sieć ma szereg dodatkowych plusów, które ułatwią pracę każdemu rolnikowi. Przede wszystkim są ogromną oszczędnością czasu, ponieważ nie trzeba poświęcać długich godzin na wycieczki do stacjonarnych sklepów. Można przeznaczyć je na rzeczywistą pracę w gospodarstwie, co na pewno przyniesie większy zysk.

 

Co równie ważne: w zaciszu domowym, przed ekranem monitora, można swobodnie zastanowić się, czego tak naprawdę nam potrzeba. W pośpiechu lub ferworze zakupów w tradycyjnych sklepach często zapominamy o niektórych rzeczach i musimy się po nie wracać. W zakupach internetowych nie ma tego kłopotu. Mamy spokojny umysł. Nic nas nie rozprasza, a czas nie goni, więc można zamówić dokładnie to, co jest aktualnie potrzebne.

 

Internetowe sklepy rolnicze mają w asortymencie wszystko, czego rolnik może zapragnąć. Od części zamiennych, w tym części do ciągników zachodnich (ZENOX.pl), przez narzędzia, po artykuły i akcesoria rolnicze. Nie musisz robić zamówień w kilku sklepach!

 

Oprócz tego, wspomniany sklep rolniczy ZENOX.pl oferuje:

  • ponad 200 tys. produktów wysokiej jakości,

  • aż 100 dni na zwrot w przypadku nietrafionego zakupu,

  • ekspresową wysyłkę,

  • darmową dostawę (przy zamówieniu, którego łączna wartość przekracza 150 zł),

  • regularnie pojawiające się promocje i akcje rabatowe.

Jeśli zaś cenisz sobie indywidualne doradztwo i kontakt ze sprzedawcą, konsultanci z ZENOX.pl są do Twojej dyspozycji. Możesz porozumieć się z nimi na różne sposoby: poprzez live czat na stronie, mailem, telefoniczne lub za pośrednictwem social mediów. Odpowiedź otrzymasz błyskawicznie i dzięki temu znajdziesz towar, który najlepiej spełni Twoje wymagania.

Branża rolnicza idzie z duchem czasu

Postrzeganie rolnika jako starszego pana, który nie zna się na nowoczesnym świecie, zostaje skutecznie wypierane przez nowy wizerunek polskiego rolnika. Każdy, kto choćby odrobinę interesuje się tematem wie, że dzisiejsze rolnictwo innowacyjnością i nowymi technologiami może przyćmić niejedną miejską firmę. Duża w tym zasługa młodego pokolenia, które powoli przejmuje stery w zawodzie. Ale również starsi reprezentanci branży nie stronią od nowinek technicznych.

 

Rozwój sprzętu rolniczego idzie w parze z poszukiwaniem nowych, bardziej wydajnych rozwiązań dla gospodarstwa. Dlatego też rodzi się coraz większe zaufanie do sklepów rolniczych online. Sklepy z kolei robią wszystko, żeby nie zawieść oczekiwań swoich Klientów. Zapewniają wsparcie zarówno w doborze regularnych części, narzędzi i akcesoriów, jak i w przypadku bardziej specjalistycznych sprzętów.

 


POWIĄZANE

Dwie strategie w ramach Europejskiego Zielonego Ładu – ochrony bioróżnorodności ...

Pomoc na restrukturyzację gospodarstw rolnych - pożyczki na spłatę zadłużenia zw...

Każda osoba związana zawodowo z transportem powinna znać podstawowe zasady związ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę