GUS_230920_750x100_stat

Robert Korzeniowski wystartuje w Runmageddonie Global

4 kwietnia 2019
Robert Korzeniowski wystartuje w Runmageddonie Global

To już pewne Robert Korzeniowski wielokrotny mistrz olimpijski zdecydował się na start we wrześniowej edycji Runmageddonu Global w gruzińskich górach Kaukaz. Znany, polski sportowiec w kwietniu rozpoczyna przygotowania do startu w tym ekstremalnym wydarzeniu.

Podczas wywiadu przeprowadzonego w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Robert Korzeniowski potwierdził swoją gotowość do startu w ekstremalnym biegu w Gruzji. Już od kwietnia rozpocznie on przygotowania pod okiem trenera Runmageddonu, który wprowadzi go w tajniki biegów przeszkodowych. Czy wystartuje formule z przeszkodami czy też bez nich? Na tę deklarację trzeba będzie jeszcze poczekać. Robert Korzeniowski zainteresowany rozwijającą się dziedziną sportu, chce jak najbardziej podjąć jej wyzwanie. Jadnak, uzależnia swoją decyzję od postępów w leczeniu po poważnym urazie obojczyka.

Jedno jest pewne Robert Korzeniowski pokona 100 kilometrowy dystans Runmageddonu Kaukaz. Będzie on razem z innymi uczestnikami kaukaskiej edycji pokonywać trasy na wysokości niekiedy sięgającej do niemalże 3000 m. n.p.m. zaplanowane w malowniczych górach Gruzji.

Robert Korzeniowski zainteresowany ekstremalnym biegiem z przeszkodami zaprosił podopiecznych klubu sportowego RK Athletics do wzięcia udziału w treningu przygotowującym do Runmageddonu Kids. W sobotę 7 kwietnia około 80 dzieci w wieku szkolnym pozna smak ekstremalnej przygody i będzie trenować na specjalnym torze przygotowanym z przeszkód prosto z trasy Runmageddon Kids.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Prezesi zebrani na naradzie, która odbyła się w Biurze Krajowej Rady Izb Rolnicz...

Kupując nowego laptopa, niektórzy klienci kierują się wyłącznie ceną, gdyż nie c...

W obliczu coraz większych niepewności w związku z Brexitem, kryzysem COVID-19 i ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę