Adama_1-15.08.2020
Bayer_dekalb_lipiec_2020

Rodzice szukają zdrowych przekąsek

25 września 2019
Rodzice szukają zdrowych przekąsek

Panujący w naszym kraju prozdrowotny trend sprawia, że owocowe i warzywne przekąski cieszą się coraz większą popularnością. Trend ten jest widoczny także w biurowych i osiedlowych sklepikach, które coraz częściej zapełniają swoje półki naturalnymi produktami.

W takich sklepikach smakołyków dla swoich dzieci szukają także rodzice. - Zdrowych, ale jednocześnie smacznych, bo jeśli dany produkt nie będzie dziecku smakował, to go po prostu nie zje. – mówi  Jerzy Kurowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Cykoria S.A.

- To właśnie dlatego w procesie produkcji szczególną uwagę zwróciliśmy na smak naszych chipsów tak, aby były nie tylko najwyższej jakości, ale dzięki odpowiedniej metodzie produkcji zachowały smak naturalnych owoców i warzyw, z których zostały wykonane.

Tworząc je wzięliśmy pod uwagę także zróżnicowane preferencje smakowe naszych klientów – dodaje Jerzy Kurowski – W wyniku produkcji powstały chipsy gruszkowe, mieszanka różnokolorowych marchewek, chipsy jabłkowe z cynamonem oraz naturalne chipsy jabłkowe „Lekkie z Natury”, które całkowicie zaspokajają potrzeby miłośników Cykorii.

 

Biuro prasowe Cykoria S.A.


POWIĄZANE

Miód spadziowy z Beskidu Wyspowego to już 44. polski produkt, który został wpisa...

Obecnie coraz częściej spotykamy się z oznaczeniami „bez GMO” lub „wolne od GMO”...

Temat grypy ptaków  na chwilę odszedł na boczny tor bowiem świat drobiarski skup...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę