aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Rodzice szukają zdrowych przekąsek

25 września 2019
Rodzice szukają zdrowych przekąsek

Panujący w naszym kraju prozdrowotny trend sprawia, że owocowe i warzywne przekąski cieszą się coraz większą popularnością. Trend ten jest widoczny także w biurowych i osiedlowych sklepikach, które coraz częściej zapełniają swoje półki naturalnymi produktami.

W takich sklepikach smakołyków dla swoich dzieci szukają także rodzice. - Zdrowych, ale jednocześnie smacznych, bo jeśli dany produkt nie będzie dziecku smakował, to go po prostu nie zje. – mówi  Jerzy Kurowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Cykoria S.A.

- To właśnie dlatego w procesie produkcji szczególną uwagę zwróciliśmy na smak naszych chipsów tak, aby były nie tylko najwyższej jakości, ale dzięki odpowiedniej metodzie produkcji zachowały smak naturalnych owoców i warzyw, z których zostały wykonane.

Tworząc je wzięliśmy pod uwagę także zróżnicowane preferencje smakowe naszych klientów – dodaje Jerzy Kurowski – W wyniku produkcji powstały chipsy gruszkowe, mieszanka różnokolorowych marchewek, chipsy jabłkowe z cynamonem oraz naturalne chipsy jabłkowe „Lekkie z Natury”, które całkowicie zaspokajają potrzeby miłośników Cykorii.

 

Biuro prasowe Cykoria S.A.


POWIĄZANE

Duńscy rolnicy są zaniepokojeni planami nałożenia podatku od emisji dwutlenku wę...

Oceniając coraz bardziej dramatyczne wydarzenia na granicy Polsko-Ukraińskiej i ...

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych „Solidarność”stan...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę