A_john_dere _023
a_bio-expo_ptak_750

Rolnicza jesień pełna nowości!

13 października 2022
Rolnicza jesień pełna nowości!

Targi Rolnicze w Lublinie na stałe wpisały się w ogólnopolski kalendarz wydarzeń poświęconych rolnictwu, zyskując miano jednego z najważniejszych spotkań tego typu w Polsce. Wydarzenie od lat
z sukcesem integruje środowisko rolnicze, wystawa odwiedzana jest przez tysiące profesjonalnych zwiedzających – rolników, właścicieli i zarządców gospodarstw rolnych, a także producentów maszyn rolniczych.

Zmieniamy obraz polskiego rolnictwa

Uczestnictwo w Targach AGRO-PARK to przede wszystkim możliwość zapoznania się z nowościami na rynku, czy nawiązania korzystnych relacji z producentami topowych marek. Profesjonalnie przygotowani pracownicy firm chętnie udzielają porad na temat najnowszych technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie. Pod względem ilość wystawców XIV edycja Targów Agro-Park zapowiada się rekordowo. Niezwykle cieszy nas fakt, że po ponad dwu-letniej przerwie w organizacji wydarzenia, uda nam się zorganizować targi w jeszcze większym zakresie niż miało to miejsce przed pandemią. XIV edycja Targów AGRO-PARK to nowoczesne technologie, blisko 150 wystawców, ponad 20 rolniczych premier- podkreśla Dyrektor Projektu Maciej Wituch

 

 

Nowe technologie w rolnictwie

Pełna automatyzacja w rolnictwie to nie temat przyszłości, a realna szansa na bardziej wydajny, precyzyjny i szybszy rozwój polskiego rolnictwa. Dlatego wychodząc naprzeciw coraz większemu zainteresowaniu tym tematem na Targach Agro-Park pojawią się wystawcy z ofertą m.in. dronów rolniczych, bezzałogowych pojazdów, oprogramowania do zarządzania gospodarstwem oraz sprzętu do zdalnego monitorowania pola.

Rolnicze święto w Lublinie

Dla właścicieli gospodarstw AGRO-PARK to miejsce, gdzie z bliska mogą zapoznać się z szeroką ofertą maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie, poznać najnowsze technologie wykorzystywane w rolnictwie, a także pogłębić swoją wiedzę na temat upraw. Drugiego dnia targów o godzinie 10.30 zapraszamy na konferencję z udziałem Pana Wiesława Gryna dotycząca Optymalizacji nawożenia oraz Efektywnego wykorzystania zasobów wody w rolnictwie.

Targi Rolnicze AGRO-PARK
Godziny otwarcia:
sobota 15.10.2022 godz. 9:00-17:00
niedziela 16.10.2022 godz. 9:00-17:00
Targi Lublin, Dworcowa 11

WSTĘP BEZPŁATNY

Więcej na www.agropark.pl
Sprawdź Katalog wystawców: https://bit.ly/3ywI9HX

 

 

 


POWIĄZANE

Lato. Oczekiwana i ulubiona przez większość ludzi pora urlopów, wyjazdów na łono...

Firma INNVIGO, która przez 8 lat zdobyła znaczącą pozycję na polskim rynku środk...

Gobarto Hodowca zorganizowało lot balonem dla laureatów nagrody specjalnej w ram...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę