Runmageddon wśród nominowanych

24 stycznia 2020
Runmageddon wśród nominowanych

Runmageddon jako największy w Polsce organizator biegów przeszkodowych został nominowany w dwóch prestiżowych konkursach. Walczy z najlepszymi organizacjami sportowymi o Nagrodę Biznesu Sportowego DEMES. Został też wyłoniony w pierwszej trójce najwyżej ocenianych biegów przeszkodowych w plebiscycie „Orły OCR”.


-Runmageddon to już dojrzała organizacja, która konsekwentnie realizuje swój cel zaszczepienia w społeczeństwie bakcyla sportów przeszkodowych. I to nam się udaje. Coraz więcej osób startuje  w naszych biegach, doceniając ich organizację, obsługę klienta, atmosferę - mówi dyrektor organizacyjny Piotr Bałchanowski. - Cieszymy się, że zarówno przedstawiciele biznesu, jak i sportu, doceniają nasz wkład w popularyzowanie biegów OCR oraz aktywności fizycznej.

 

Runmageddon to polska organizacja, która od kilka lat zaznacza swoją działalność w kraju jak i za jego granicami. Działa w kilku obszarach. Z jednej strony organizuje niepowtarzalne eventy - kilkanaście rocznie, każdy w innej lokalizacji: góry, kopalnie, morze, jezioro, Sahara. To wszystko po to,  by pozytywnie zaskoczyć uczestnika oraz dać mu możliwość wyboru, gdzie i na jakim terenie chce się sprawdzić.  Z drugiej, tworzy aktywną, zaangażowaną społeczność ponad 230 tys. Fanów na Facebooku i 7 tys. członków grupy Runmageddonowe Świry. Zachęca kilkadziesiąt tysięcy osób rocznie do startu i otworzenia się na nowe sportowe wyzwanie. Co więcej, proponuje sportowe aktywności dla całych rodzin (formułą Family) oraz ekscytującą przygodę dla dzieci i młodzieży (Kids i Junior). Z trzeciej strony, Runmageddon łączy świat biznesu ze sportem. Wykorzystuje potencjał eventów do promocji partnerów biegu.  Proponuje ciekawe formy aktywacji sponsoringu. Potwierdza, że warto czasem sięgnąć wyżej po lepsze, ciekawsze pomysły, by zaistnieć w świadomości konsumenta.  Poza aspektami organizacyjno-biznesowymi  Runmageddon to także aktywne pomaganie, czy to na trasie, czy poprzez zorganizowane działania.  Runmageddon Charity - charytatywne biegi dla firm, organizacja Runmageddonu Kids dla dzieci z Sahary lub gór Kaukaz, współpraca z fundacjami- to tylko niektóre punkty w csr-owej działalności marki.

 

W Nagrodach Biznesu Sportowego Demes Runmageddon został  nominowany w czterech kategoriach: Organizacja Sportowa, Event Marketing, Sportowe Video oraz Social Media. W plebiscycie „Orły OCR” znalazł się w najlepszej trójce, ubiegających się o tytuł: Najlepszy bieg przeszkodowy 2019 oraz Najlepsza przeszkoda Mistrzostw Polski OCR.

 

infowire.pl


POWIĄZANE

Marzysz o swoim pierwszym własnym mieszkaniu, a może chcesz inwestować w nowe ni...

Stowarzyszenia drobiarskie z Republiki Południowej Afryki informują, że wkrótce ...

Podczas targów FERMA, w dniach 14 – 16 lutego 2020 roku, hale Expo i MOSiR w Łod...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę