Targi_china_210519-750

Runmageddon zaprezentował trofea sezonu 2019

22 marca 2019
Runmageddon zaprezentował trofea sezonu 2019

Uczestnicy tegorocznych edycji Runmageddonu, którzy pokonają formułę: Rekrut, Classic lub Hardcore otrzymają nowe medale. Zaś Ci, którzy swoją siłę i charakter potwierdzą zdobywając tytuły: Weterana Runmageddonu lub Korony Runmageddonu będą mogli cieszyć się z nowych statuetek. 

W dniu 18 marca 2019 organizator Runmageddonu zaprezentował nowe trofea. Medale zaprojektowane specjalnie na sezon 2019  swoją formą nawiązują do historii ekstremalnego biegu z przeszkodami.  W tym ważnym dla Runmageddonu roku - 5 urodzin, organizator pokusił o przygotowanie medali podobnych do tych z jego początku. Medale sezonu 2019 przypominają kultowe nieśmiertelniki z roku 2014, czyli pierwszego sezonu ekstremalnego biegu z przeszkodami. - Kiedy startowaliśmy 5 lat temu, chcieliśmy, by wszystkie osoby, które ukończą nasze ekstremalne wyzwanie, wróciły do domów z trofeum świadczącym o tym, że pokonały mordercze przeszkody i potwierdziły swoją siłę i charakter. Proste, żołnierskie nieśmiertelniki okazały się strzałem w dziesiątkę. Dlatego też w 2019 roku wracamy do korzeni! -  mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

Medale zdobyć będzie mógł każdy uczestnik, który pokona przynajmniej jedną formułę: Rekrut (6 km i 30 przeszkód) Classic (12 km i 50 przeszkód) i Hardcore (21 km i 70 przeszkód). Statuetka Weterana Runmageddonu trafi do wytrwałego Runmageddończyka, który w jednym sezonie pokona 3 formuły Runmageddonu: Rekrut, Classic i Hardcore, zaś Korona Runmageddonu stanie na półce tych, którzy w roku 2019 pokonają cztery ekstremalne biegi z przeszkodami na: Zachodzie, Południu, Wschodzie i Północy kraju w dowolnej formule. 

Medale Runmageddonu zdobyć będzie można już od pierwszego wiosennego wydarzenia - Runmageddon Wrocław 2019. Kolejne okazję do zawalczenia o nowe trofea będzie miał każdy kto weźmie udział w kolejny tegorocznych wydarzeniach, między innymi podczas Festiwalu Runmageddonu w Ełku (1-3 maja), na Runmageddonie: Kraków (11-12 maja), Warszawa (25-26 maja), Trójmiasto (8-9 czerwca), Poznań ( 22-23 czerwca), Szczecin ( 3-4 sierpnia) oraz podczas Górskiego Runmageddonu w dniach: 5-6 października.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Na wyższe wsparcie mogą liczyć grupy, które decyzję o przyznaniu środków z tytuł...

Minister Jan Krzysztof Ardanowski oraz podsekretarz stanu Ryszard Zarudzki spotk...

Pronar, firma mająca swoją siedzibę w Narwi (północno-wschodnia Polska), w ciągu...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę