Adama_artemisgoltix_15.02-30.03
Adama_poleposition_15.03_30.04

Rusza kampania promująca obchody Międzynarodowego Dnia Bezpieczeństwa Żywności 2021

17 lutego 2021
Rusza kampania promująca obchody Międzynarodowego Dnia Bezpieczeństwa Żywności 2021

18 lutego 2021 roku o godzinie 15:00 rozpocznie się kampania związana z obchodami Międzynarodowego Dnia Bezpieczeństwa Żywności 2021, podczas której zostanie ogłoszone oficjalne hasło promujące tak ważny w kalendarzu Organizacji Narodów Zjednoczonych dzień.

 

Kolaż zdjęć produktów mlecznych: sery pleśniowe, sery dojrzewające, sery żółte oraz krowy i cielaki.

 

Film promujący obchody Międzynarodowego Dnia Bezpieczeństwa Żywności 2021 będzie zawierał odniesienia do najnowszych informacji, które zostaną zaprezentowane przez przedstawicieli Organizacji do spraw Wyżywienia i Rolnictwa ONZ (FAO), Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz sekretariatów Komisji Kodeksu Żywnościowego i Międzynarodowej Sieci Organów do spraw Bezpieczeństwa Żywności. Do udziału w wydarzeniu otwierającym kampanię zostali również zaproszeni goście z całego świata, którzy będą mieli okazję przedstawić argumenty za tym, dlaczego bezpieczeństwo żywności jest sprawą nas wszystkich. 

W tym roku 7 czerwca będziemy po raz trzeci obchodzić Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności ustanowiony w 2018 roku, na podstawie rezolucji Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych, z inicjatywy Komisji Kodeksu Żywnościowego FAO/WHO.

Film zostanie zamieszczony na twitterze Kodeksu Żywnościowego oraz będzie dostępny na stronie Międzynarodowego Dnia Bezpieczeństwa Żywności.

Już teraz zachęcamy wszystkich do śledzenia informacji związanych z obchodami Międzynarodowego Dnia Bezpieczeństwa Żywności, a także do zastanowienia się w jaki sposób można zaakcentować ten dzień w Polsce oraz do zaplanowania tematycznych wydarzeń na 7 czerwca 2021 roku. 

 

https://www.gov.pl/web/ijhars

 

 

IJHARS


POWIĄZANE

Odpowiadając na wystąpienie Zarządu KRIR, dotyczące środków ochrony roślin i wyc...

Krajowe Zrzeszenie Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych w dniu 24 marca 2021 ...

Komisja Europejska rozpoczęła konsultacje publiczne w ramach przeglądu unijnej p...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę