Adama_1-15.08.2020
Bayer_dekalb_lipiec_2020

Rusza kolejna edycja „Dni Otwartych” Würth Polska. Przed nami 13 wydarzeń na terenie całej Polski

19 czerwca 2020
Rusza kolejna edycja „Dni Otwartych” Würth Polska. Przed nami 13 wydarzeń na terenie całej Polski

23 czerwca br. rozpocznie się letni cykl wydarzeń przygotowanych przez ekspertów Würth Polska. Podczas tegorocznych dni otwartych specjaliści z różnych branż będą mieli okazję skorzystać z merytorycznych szkoleń i wziąć udział w pokazach produktowych. Na uczestników czekają również atrakcyjne promocje.

Würth Polska prowadzi sprzedaż przez sklep internetowy, przedstawicieli handlowych, a także stale rozwijającą się sieć placówek stacjonarnych. Aktualnie na terenie Polski znajduje się 35 punktów sprzedaży stacjonarnej, w których dostępnych jest ponad 3000 artykułów. Firma Würth oferuje specjalistyczne produkty oraz systemy przeznaczone dla przemysłu, motoryzacji, budownictwa, ciesielstwa, stolarstwa i rolnictwa. W trakcie dni otwartych, które rozpoczną się 23 czerwca, klienci będą mogli jeszcze lepiej zapoznać się z asortymentem marki oraz skorzystać z porad ekspertów obecnych na miejscu.
Na „Dni Otwarte” Würth Polska 2020, z myślą o naszych klientach, przygotowaliśmy ciekawy program szkoleń i prezentacji, tak aby każdy profesjonalista, bez względu na dziedzinę w jakiej się specjalizuje, mógł znaleźć coś dla siebie. W trakcie wydarzeń nasi eksperci będą do dyspozycji uczestników — będzie to więc idealna okazja to zapoznania się z naszą ofertą oraz przetestowania wybranych produktów — podkreśla Alicja Rippel, Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Nowości, prezentacje i porady ekspertów

Podczas cyklu wydarzeń odbędą się pokazy szlifowania i cięcia betonu, polerowania stali nierdzewnej i aluminium oraz systemów i akcesoriów do montażu paneli słonecznych. Zaprezentowana zostanie również gama elektronarzędzi akumulatorowych z nowej serii M-CUBE, narzędzi do urwanych śrub i obrobionych nakrętek, a także ceramiczne materiały szlifierskie CERALINE. Uczestnicy będą mieli dodatkowo możliwość przyjrzeć się łączeniu materiałów za pomocą mas klejąco-uszczelniających i zapoznać się z nową, całoroczną pianą montażową o wysokiej elastyczności. W trakcie dni otwartych przedstawione zostaną nowości z portfolio marki, jak m.in.: czwarta generacja wkrętów do drewna ASSY RW czy brzeszczoty o różnorodnym zastosowaniu. Wielbiciele motoryzacji będą mogli zgłębić tajniki auto detailingu, obróbki zgrzewów, blacharstwa i korekty lakieru oraz zaznajomić się z nowymi zestawami narzędzi do aut elektrycznych i hybrydowych. Zaplanowano również pokaz oferty produktów związanych z komfortem i bezpieczeństwem pracy. Eksperci zaprezentują odzież ochronną, obuwie robocze, środki do dezynfekcji i czyszczenia stanowiska.

Dni otwarte 2020 – letnia tura

Tegoroczne „Dni Otwarte” rozpoczną się 23 czerwca. W sumie od czerwca do lipca zaplanowano 13 wydarzeń, które odbędą się na terenie całej Polski. Poniżej przedstawiamy harmonogram letniej edycji „Dni Otwartych” Würth Polska.

Czerwiec

 • 23.06 – Piaseczno ul. Powstańców Warszawy 29
 • 24.06 – Radom ul. Wierzbicka 26/44
 • 25.06 – Warszawa ul. Połczyńska 53
 • 30.06 – Kraków ul. Conrada 63

Lipiec

 • 02.07 – Kielce ul. Zagnańska 200
 • 07.07 – Płock ul. Adama Mickiewicza 33
 • 09.07 – Toruń ul. Polna 103-105
 • 14.07 – Rzeszów ul. Handlowa 3
 • 16.07 – Lublin ul. Bursaki 8
 • 21.07 – Nowy Sącz ul. Węgierska 201
 • 23.07 – Kraków ul. Zakopiańska 56
 • 28.07 – Warszawa ul. Modlińska 244A
 • 30.-31.07 – Białystok ul. Gen. St. Maczka 52
 „Dni Otwarte” Würth Polska będą odbywały się w godz. 9:00–17:00. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie www.wurth.pl

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 30 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia prawie 700 pracowników, z czego 480 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 5 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo i Metal. Würth Polska posiada 35 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni ponad 5000 mkw. znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod linkiem.

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 78 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie ze wstępnym rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2019 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 14,27 mld EUR.

 

 

Biuro prasowe Grupy Würth Polska


POWIĄZANE

Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych wystąpił 3 sierpnia 2020 r. do Ministra Roln...

Jak donosi serwis ouest-france, po dziesięcioleciach protestów części konsumentó...

Minister Jan Krzysztof Ardanowski spotkał się w środę z przedstawicielami organi...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę