Adama_15.08-30.09.2021

Rusza konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w województwie pomorskim

9 czerwca 2016
Rusza konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w województwie pomorskim

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku ogłasza konkurs na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w województwie pomorskim w 2016 r. Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 lipca 2016 r.

Celem konkursu jest m. in.: upowszechnienie alternatywnych źródeł dochodu wśród rolników i mieszkańców wsi, promocja agroturystyki i turystyki wiejskiej województwa pomorskiego i aktywizacja gospodarstw agroturystycznych do podnoszenia jakości usług turystycznych. W konkursie mogą brać udział gospodarstwa agroturystyczne w czynnych gospodarstwach rolnych oraz obiekty turystyki wiejskiej z województwa pomorskiego. Nagrody sfinansowane zostaną ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Informacji na temat konkursu udziela Barbara Ditrich, Dział Przedsiębiorczości Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki, tel. 58 326 39 14, e-mail: b.ditrich@podr.pl

Wypełniony formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1) należy odesłać do 20 lipca na adres:
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku ul. Trakt św. Wojciecha 293, 80-001 Gdańsk (z dopiskiem DP WGDiA „Konkurs agroturystyczny 2016”) lub faxem: 58 309 09 45 lub mailem: b.ditrich@podr.pl 

Konkurs realizowany jest w ramach operacji pn. „Konferencja agroturystyczna połączona z konkursem na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w województwie pomorskim” ujętej w Planie operacyjnym Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2016-2017 dla województwa pomorskiego.

PODR w Gdańsku


POWIĄZANE

18 października Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczyna wyp...

16 października obchodziliśmy Światowy Dzień Żywności. Tegoroczne obchody odbywa...

Prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik przekazała Państwu Małgorzacie i Markowi Borkow...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę