aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Ruszył nabór do XI Rankingu Spółdzielni Mleczarskich

30 maja 2017
Ruszył nabór do XI Rankingu Spółdzielni Mleczarskich

Spółdzielnie mleczarskie oraz firmy zajmujące się przetwórstwem mleka już mogą zgłaszać się do Rankingu Spółdzielni Mleczarskich. To przedsięwzięcie poddające firmy mleczarskie analizie na wielu płaszczyznach. Oceną tych podmiotów zajmuje się grono niezależnych ekspertów i znawców branży. Ranking organizowany jest od 2007 roku. W tym roku zestawienie najlepszych mleczarni z całej Polski zostanie przygotowane już po raz jedenasty.

O rozpoznawalności tego przedsięwzięcia świadczy to, że w tym roku zostało ono docenione i objęte honorowym patronatem przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Krzysztofa Jurgiela.

Celem Rankingu jest wyłonienie najbardziej dynamicznie rozwijających się podmiotów sektora mleczarskiego oraz laureatów kategorii specjalnych. Firmy, które się do niego zgłoszą poddawane są ocenie na kilku płaszczyznach m.in.: finansów, eksportu, innowacyjnych form promocji. Zaletą wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu jest fakt, że niezależnie od miejsca, które zajmie w Rankingu dana firma, każde przedsiębiorstwo otrzyma raport, zawierający wyniki osiągnięte w wyżej wymienionych kategoriach. Pozwala to na analizę działalności spółdzielni i wspomaga jej dalszy rozwój.

W tegorocznej edycji po raz pierwszy podejmiemy temat oceny m.in. szczególnych form promocji skierowanych do dzieci i młodzieży oraz zastosowanych innowacyjnych działań promocyjnych.

W tym roku do grona Członków Kapituły po raz kolejny zaprosiliśmy znawców sektora i rynku mleczarskiego. Zgłoszone do konkursu firmy oceniać będą przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Rynku Rolnego, banku Credit Agricole – partnera XI Rankingu Spółdzielni Mleczarskich, Infodome Sp. z o.o., Polskiej Izby Mleka oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Warunkiem uczestnictwa w XI Rankingu Spółdzielni Mleczarskich jest wypełnienie ankiety i przesłanie jej do 30 czerwca 2017 r. do biura Polskiej Izby Mleka w wersji elektronicznej na: doradztwo@izbamleka.pl lub w wersji papierowej na adres: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7/23, 15-213 Białystok. Udział w Rankingu jest bezpłatny. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.izbamleka.pl w zakładce Ranking 2017.

Rozstrzygnięcie XI Rankingu Spółdzielni Mleczarskich odbędzie się na uroczystej Gali podczas XV Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, 18 października 2017 r. w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku.

Organizatorzy zobowiązują się do zachowania poufności udostępnionych danych, które będą wykorzystane jedynie w celu sporządzenia Rankingu i wyłonienia laureatów.

XI Ranking Spółdzielni Mleczarskich jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka.


Polska Izba Mleka


POWIĄZANE

22 kwietnia NCBR ogłosiło nabór wniosków na wspólne projekty naukowców i przedsi...

Copa i Cogeca zwracają się do negocjatorów ds. opakowań o znalezienie wykonalneg...

Wkrótce rozpocznie się sezon działkowy, a wraz z nim czas przygotowania do letni...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę