Santander Leasing we współpracy z firmą Unia oferuje pożyczki w trzech nowych wariantach

23 maja 2019
Santander Leasing we współpracy z firmą Unia oferuje pożyczki w trzech nowych wariantach

Santander Leasing nawiązał współpracę z największym producentem maszyn rolniczych w Polsce. Dzięki kooperacji z Unią, spółka wprowadziła do oferty trzy nowe warianty pożyczki. Oprocentowanie już od 0 proc.


- Konsekwentnie realizujemy naszą strategię opartą o współpracę z najlepszymi producentami i dystrybutorami maszyn i urządzeń rolniczychmówi Jakub Poręcki, dyrektor sprzedaży vendorsko-dealerskiej w Santander Leasing.– Nasze doświadczenia wskazują, że to najefektywniejszy sposób by minimalizować koszty naszych klientów przy jednoczesnym zachowaniu opłacalności po stronie Partnera. Cieszę się, że kolejną firmą, z którą mamy możliwość współpracować jest polska spółka z tak bogatą tradycją – dodaje.

W ramach współpracy Santander Leasing finansuje m.in. agregaty uprawowe, opryskiwacze, rozsiewacze, rozrzutniki, praso-owijarki i pługi.

Spółka oferuje klientom trzy warianty pożyczki. W przypadku pożyczek 0 proc., udział własny może wynieść 20 proc. lub 30 proc. wartości przedmiotu, a leasingobiorca może spłacić należność w sześciu ratach kwartalnych lub czterech półrocznych. To oznacza, że czas trwania umowy wynosi 19 lub 25 miesięcy. Alternatywą jest pożyczka elastyczna, w której większość parametrów może zostać dopasowana do potrzeb klienta.

Badania wskazują, że nastroje inwestycyjne wśród polskich rolników nie słabną. Mimo danych o spowalniającej gospodarce, inwestycje w sektorze AGRO nie ustają. Z raportu „Portret Polskiego Rolnika”, przygotowanego przez Attention Marketing, Agrotime i PMR wynika, że aż 89 proc. ankietowanych rolników zakupiło w ciągu ostatnich trzech lat maszynę lub urządzenie rolnicze. Z kolei 69 proc. ma zamiar dokonać takiej inwestycji w najbliższym czasie.

UNIA Sp. z o.o., to największy w Polsce producent maszyn i urządzeń rolniczych, z którym w ostatnim czasie nawiązał współpracę Santander Leasing.***

Santander Leasing (dawniej BZ WBK Leasing) to firma z 20-letnim doświadczeniem. Od 1999 roku sfinansowała ponad 300 tysięcy przedmiotów, w tym blisko 150 tys. samochodów osobowych i ciężarowych. Najdroższym przedmiotem leasingu był Boeing 737, o wartości ponad 100 mln złotych. Rozwój, który nastąpił w ciągu dwóch dekad działalności najlepiej obrazuje fakt, że w 2018 roku spółka sfinansowała ponad 80 razy więcej przedmiotów niż w pierwszym roku swojej działalności.

Santander Leasing jest w ścisłej czołówce firm leasingowych, będąc wieloletnim liderem finansowania maszyn i urządzeń. Jako uniwersalny leasingodawca oferuje finansowanie szerokiej gamy środków trwałych klientom z sektora małych i średnich firm oraz korporacyjnym. Od zawsze kładzie nacisk na wysoką jakość świadczonych usług oraz gwarancję rzetelności we współpracy z klientami.

 

Biuro Prasowe Santander Leasing


POWIĄZANE

Europejski Zielony Ład, którego plan został przedstawiony przez Komisję Europejs...

Europejskie Forum Rolnicze odbędzie się w dniach 20-21 marca 2020 w Centrum G2A ...

W dniach 17-18 lutego 2020 r. w Parlamencie Europejskim odbyło się posiedzenie K...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę