A_john_dere _023
a_bio-expo_ptak_750

Seminarium organizowane przez ARR

30 marca 2016

14 marca 2014 r. w Toruniu  odbyło się seminarium organizowane przez Agencję Rynku Rolnego dotyczące Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020. Seminarium otworzył Dyrektor Oddziału Terenowego  Agencji Rynku Rolnego w Bydgoszczy – Wojciech Kędzia i tym samym przywitał zaproszonych gości, przedstawicieli instytucji zajmujących się  wspieraniem osób i rodzin najbardziej potrzebujących.

OT ARR w Bydgoszczy reprezentował również Zastępca Dyrektora – Marek Witkowski. Zasady programu PO PŻ przedstawiła Pani Edyta Zalewską z Departamentu Pomocy i Integracji Społecznej z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Na temat realizacji dostaw i dystrybucji artykułów spożywczych w ramach programu wykład wygłosił Wojciech Boguta – Zastępca Dyrektora Biura Wspierania Konsumpcji Agencji Rynku Rolnego.

Wykład poświęcony również PO PŻ wygłosił Łukasz Beiera z Federacji.  Na sali po każdym wykładzie odbyła się burzliwa dyskusja a także wymiana doświadczeń pomiędzy pracownikami instytucji zajmujących się pomocą dla najbardziej potrzebujących poprzez udzielenie im nieodpłatnej pomocy żywnościowej.

ARR


POWIĄZANE

Odpuśćmy już z tym rodzicielstwem na pełen etat. Napisać, że rodzicielstwo to ci...

Stanowisko Suwerennej Polski dotyczące przedłużenia do czerwca 2024 roku zakazu ...

Rolnicy, osoby z niepełnosprawnościami oraz posiadacze Karty Dużej Rodziny muszą...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę