informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.
Advertisement

Serki topione – karnawałowym „must have”

18 stycznia 2019
Serki topione – karnawałowym „must have”

Serki topione dają nieograniczone możliwości kulinarne i doskonale sprawdzają się w karnawałowych potrawach, ponieważ po ich dodaniu do zwykłej zupy lub jednogarnkowego dania, potrawy zyskują niesamowity smak i delikatność - mówi Aneta Będkowska Marketing Manager w Sertop Sp. z o.o.

- Do czego jeszcze można wykorzystać serki podczas karnawału? Z pewnością do sałatek oraz domowych dipów i sosów doskonale komponujących się z nachosami lub surowymi warzywami - mówi Aneta Będkowska – Podsumowując: kostka serka topionego w lodówce pozwala nam w błyskawiczny sposób przygotować „coś extra”!

Także w przypadku niespodziewanych gości, kiedy teoretycznie nic w kuchni nie mamy, a lodówka jest praktycznie pusta. Bo serki w połączeniu ze wspomnianymi warzywami np. surową marchewką i selerem naciowym lub zwykłymi krakersami mogą być doskonałą  i szybką w przygotowaniu przekąską.

 

Biuro prasowe Sertop Sp. z o.o.


POWIĄZANE

12 kwietnia 2019 r. do Biura KRIR wpłynęła odpowiedź Ministra Rolnictwa i Rozwoj...

W celu ułatwienia posiadaczom zwierząt wypełnienia obowiązku posiadania planu na...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę