A_BIO_AGRO_950

Sertop – spółka z polskim kapitałem

13 listopada 2020
Sertop – spółka z polskim kapitałem

Tyski producent serków topionych posiada ponad pięćdziesięcioletnią tradycję wytwarzania swoich produktów na rynku krajowym. Spółka przetrwała najtrudniejsze w polskiej gospodarce okresy i utrzymała swoją pozycję jednego z czołowych producentów serków topionych.

Pomimo upływu czasu i zmian, które nastąpiły w Polsce Sertop w dalszym ciągu posiada wyłącznie polski kapitał i nie jest częścią zagranicznego koncernu, a sama produkcja serków odbywa się wyłącznie na terenie naszego kraju.

- Jest to cenna informacja dla osób wspierających polską gospodarkę, bowiem kupując nasze produkty mają pewność, że wspierają nie tylko polskiego producenta, ale także polski rozwój.

 

Biuro prasowe Sertop


POWIĄZANE

Organizacje rolnicze, środowiskowe i związkowe ostrzegają przed umową, która pod...

Organizacje rolnicze wzywają instytucje UE do jasnych zasad finansowania, elasty...

Każdy rolnik jest w stanie wymienić co najmniej kilka marek ciągników, które cie...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę