aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Sezon działkowy czas start: przygotuj się na majówkę z EZVIZ

24 kwietnia 2024
Sezon działkowy czas start: przygotuj się na majówkę z EZVIZ

Wkrótce rozpocznie się sezon działkowy, a wraz z nim czas przygotowania do letnich wypoczynków na świeżym powietrzu. Wiodąca marka w dziedzinie monitoringu i bezpieczeństwa, EZVIZ, zaprasza do skorzystania z innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko ułatwią odświeżenie działki, ale także wpisują się w ideę zrównoważonego rozwoju, szczególnie z okazji Dnia Ziemi.

22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji firma EZVIZ zachęca do troski o naszą planetę i przybliża konsumentom swoją ofertę produktów stworzonych na bazie ekologicznych rozwiązań. Idealnie sprawdzą się one w domkach letniskowych oraz w ogródkach działkowych, które wraz z pierwszymi oznakami wiosny i długim majowym weekendem chętnie odwiedzają Polacy.

Ekologiczne rozwiązania w domku letniskowym

Nowoczesne domki letniskowe i ogródki działkowe znacząco różnią się od tych, które wspominamy z dawnych lat. Obecnie właściciele wyposażają je w kamery bezpieczeństwa i stacje zasilające, dzięki którym odpoczynek staje się jeszcze bardziej komfortowy. EZVIZ oferuje szeroki wachlarz urządzeń, które odpowiadają na współczesne potrzeby konsumentów. Co więcej, dzięki wykorzystaniu plastiku z recyklingu, takie roboty sprzątające jak RC3 i RC3 Plus stanowią poważny krok w kierunku zrównoważonego wykorzystania surowców. Ponadto gwarantują idealną jakość sprzątania, praktycznie bez żadnego wysiłku dla użytkownika.

Alternatywą mogą być roboty RE5 i RE5 Plus, które świetnie sprawdzą się w domkach letniskowych. Szczególnie drugi z nich może zainteresować fanów nowoczesnych technologii, dzięki wyjątkowej mocy ssania, pojemnemu zbiornikowi na wodę oraz inteligentnej nawigacji. Korzystając z inteligentnego robota sprzątającego użytkownik może zapomnieć o uciążliwych i monotonnych obowiązkach domowych, których prawie nikt nie chce wykonywać podczas wiosennego wypoczynku.

Przygotuj się na majówkę z EZVIZ

Przygotowując swoją działkę na kolejny sezon, warto pamiętać o jej odpowiednim zabezpieczeniu. Na pomoc przychodzą kamery Wifi oraz kamery 4G dostosowane do miejsc bez dostępu do Internetu. Także w ich przypadku firma EZVIZ dba o ekologię, gdyż oferuje je w zestawie z kompatybilnym panelem solarnym, który pozwala na pełne wykorzystanie potencjału słonecznych dni. Modele CB3, BC1C, HB8, EB3 i EB8 szczególnie nadają się do niewielkich przestrzeni działkowych, zapewniając bezpieczeństwo terenu dokoła posesji. Dodatkowo możliwość zasilania za pomocą energii słonecznej sprawia, że urządzenia są wyjątkowo energooszczędne i ekologiczne w użyciu.

A co w przypadku wyjazdu na odludziu? Dla utrzymania nieprzerwanej pracy urządzeń kluczowe mogą okazać się stacje zasilające z serii PS300 i PS600. Niezależnie od warunków, zapewnią one niezawodne źródło energii i sprawią, że wypoczynek będzie wyjątkowo komfortowy. Z takim wyposażeniem działka niewątpliwie stanie się prawdziwą oazą relaksu, a użytkownik będzie czerpać satysfakcję z ekologicznych rozwiązań, o których wykorzystaniu przypomina nam Dzień Ziemi.

*** 

O firmie EZVIZ

Od 2013 roku EZVIZ zajmuje się wprowadzaniem „wygodnego życia” do każdego domu – oznacza to, że tworzy proste, ale funkcjonalne urządzenia i sprzęt smart home, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jako światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, EZVIZ kreuje przyszłość inteligentnego domu i życia poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji technologicznych, wytwarzanie niezawodnych produktów wysokiej jakości i godne zaufania usługi w chmurze. Firma jest obecna w ponad 130 krajach i zaufały jej już miliony użytkowników i rodzin.

e-red, ppr.pl


POWIĄZANE

W pierwszych 12 dniach czerwca wolumen załadunku zboża na ukraińskiej sieci kole...

Według wyników pierwszych czterech miesięcy 2024 roku Ukraina zaimportowała towa...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę