Sklep TwojaZagroda.pl obchodzi trzecie urodziny. Będą promocje, atrakcje i tort

26 lutego 2018
Sklep TwojaZagroda.pl obchodzi trzecie urodziny. Będą promocje, atrakcje i tort

Oficjalny dealer ciągników Farmtrac i maszyn produkcji Metal-Fach na rynku jest już od trzech lat. Z okazji urodzin przedstawiciele sklepu TwojaZagroda.pl swoim klientom przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek.

 

Impreza urodzinowa będzie trwała przez cały tydzień. W dniach 26.02 – 03.03 na odwiedzających sklep będzie czekało wiele promocji nie tylko w sklepie stacjonarnym, ale również na Fanpage’u sklepu.

 

- 28 lutego – w dniu urodzin naszego sklepu – każdego klienta poczęstujemy tortem urodzinowym, a przez cały tydzień serwować będziemy darmową kawę, herbatę, gorącą czekoladę i słodkie przekąski. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania – mówi Paula Kucharewicz, właścicielka sklepu TwojaZagroda.pl – Dodatkowo planujemy wiele promocji, np. akcję „Czyszczenie magazynów z okazji urodzin”. Wybrane produkty w naszym sklepie dostępne będą aż do 30% taniej. Wprowadzimy też ograniczone czasowo akcje bardzo niskich cen – w konkretnych godzinach niektóre produktów będzie można kupić o 50% taniej.

 

Oprócz odwiedzenia sklepu stacjonarnego TwojaZagroda.pl warto również śledzić profil sklepu na Facebooku. Podczas urodzinowego tygodnia odbędzie się tam również konkurs urodzinowy z dużą pulą nagród i upominków. Na fanpage’u pojawią się również relacje wideo, bieżące zdjęcia.

 

- Pierwsze 50 osób, które na Facebooku zameldują się w miejscu TwojaZagroda.pl i będą miały polubiony profil TwojaZagroda.pl otrzymają darmowe gadżety, które od razu będzie można odebrać w sklepie stacjonarnym. Zorganizujemy również konkurs urodzinowy, w którym nagrodzimy wiele osób – mówi Paula Kucharewicz, właścicielka sklepu TwojaZagroda.pl

 

W ciągu ostatniego roku sklep internetowy TwojaZagroda.pl odniósł liczne sukcesy i zyskał wielu zadowolonych klientów. Jednym z największych osiągnięć było dołączenie do grona oficjalnych dealerów producenta ciągników Farmtrac. Od początku swego istnienia sklep jest również oficjalnym dealerem producenta Metal-Fach. Zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w sklepach internetowych dostępnych jest ponad 10 000 produktów dedykowanych rolnikom i gospodarstwom domowym. Sklep TwojaZagroda.pl gwarantuje kompleksowe usługi, fachowe doradztwo, szeroką gamę maszyn i urządzeń czy możliwość zakupu niezbędnych części zamiennych. Eksperci sklepu dostępni przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.Biuro prasowe TwojaZagroda.pl


POWIĄZANE

Zastępowanie jaj w różnych produktach substancjami zamiennymi może się okazać co...

Przedstawiciele izb rolniczych biorący udział w szacowaniu strat spowodowanych p...

Praca na statkach rybackich, uprawnienia rybaków oraz obowiązki armatorów będą r...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę