Adama_AgilTrinity_15.08.2020
GUS_230920_750x100_stat

Skorzystaj z promocji i weź udział w Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

11 kwietnia 2018
Skorzystaj z promocji i weź udział w Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

Forum Spółdzielczości Mleczarskiej to międzynarodowa konferencja branży mleczarskiej, największa w Europie Środkowo-Wschodniej, która w tym roku odbywa się już po raz szesnasty. Tegoroczna edycja Forum odbędzie się w terminie 26-28 września 2018 roku w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku k. Warszawy.

Z roku na rok konferencja gromadzi coraz większą liczbę wybitnych gości – reprezentantów ministerstw, administracji rządowych i ambasad,  ekspertów oraz przedstawicieli przedsiębiorstw z branży mleczarskiej. Forum Spółdzielczości Mleczarskiej umożliwia spotkanie z najważniejszymi urzędnikami europejskimi oraz największymi graczami polskiej, europejskiej i światowej branży mleczarskiej.

Podczas tegorocznej edycji zostaną poruszone tematy dotyczące m.in. sytuacji na rynku mleka w Polsce, UE i na świecie, wpływu nowej perspektywy finansowej na sektor mleczarski w Europie czy nowych trendów w produkcji mleczarskiej. Konferencja będzie doskonałą platformą do wymiany informacji. To znakomite miejsce do spotkania z najważniejszymi osobami związanymi z funkcjonowaniem całego sektora mleczarskiego w Polsce, Europie i na świecie.

Do 22 maja 2018 r. trwa promocja. Pakiet uczestnictwa w XVI Forum Spółdzielczości Mleczarskiej zawierający udział w wykładach, lunchu, przerwach kawowych i imprezach towarzyszących jest w wyjątkowo korzystnej, niskiej cenie. Ponadto oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb Uczestników.

Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność poprawnych zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej: www.forum-mleczarskie.org

 

Biuro Organizacyjne Forum Spółdzielczości Mleczarskiej


POWIĄZANE

W najnowszym raporcie Zrównoważone, stabilne i bezpieczne rybołówstwo, organizac...

Bez względu na sytuację pandemiczną MLEKOVITA nie zwalnia tempa. Mleczarski konc...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę