CTR_80917FestiwalZupSwiata_250817_750

Slow life i slow food, czyli powrót do tradycji w polskim wydaniu

7 października 2016
Slow life i slow food, czyli powrót do tradycji w polskim wydaniu
Newseria Lifestyle

W Polsce coraz bardziej zauważalny jest trend polegający na poszukiwaniu smaków z dzieciństwa, zachwycaniu się rękodziełami oraz regionalnymi wyrobami.

Przywiązanie do tradycji widoczne jest również w ciągu całego roku, szczególnie podczas licznych targów, jarmarków i pikników organizowanych w wielu miastach Polski, gdzie możemy spotkać lokalnych producentów, skosztować regionalnej kuchni i poznać historię oraz kulturę okolicy. Tego typu wydarzenia cieszą się dużą popularnością, co jest potwierdzeniem tezy, że tradycja odgrywa w naszym życiu ważną rolę, szczególnie, że żyjemy w czasach, gdzie mody i trendy zmieniają się bardzo szybko. Dlatego razem z Tarczynem przestawiamy kilka sposobów na to, jak wprowadzić zasadę slowlife i slowfood do swojej codzienności, aby móc cieszyć się każdą chwilą i najlepszym smakiem, czyli smakiem tradycji.

 

Skup się na małych przyjemnościach

Aby poczuć prawdziwe szczęście wystarczy rozejrzeć się dookoła i docenić małe rzeczy. Krótka chwila spędzona w parku z tłoczonym sokiem jabłkowym Tarczyna pozwoli Ci przenieść się w czasy beztroskiego dzieciństwa i przywołać najlepsze wspomnienia. Taka mała przyjemność w ciągu dnia to prawdziwa rozkosz dla podniebienia i dla ducha, a przy tym porządna dawka cennych witamin!

 

Postaw na jakość zamiast na ilość

Robiąc zakupy spożywcze wybieraj produkty od polskich producentów. Soki Tarczyn są produkowane w Polsce od 50 lat wyłącznie z soczystych owoców, co jest gwarancją najwyższej jakości. Jeżeli jesteś koneserem tradycyjnych smaków, na pewno zachwyci Cię śliwka, wiśnia, lub czarna porzeczka zamknięta w szklanej butelce od Tarczyna.

 

Zdrowie z natury

Przygotowując posiłki, zadbaj o to, aby składały się one w dużej mierze z warzyw i owoców. Taka dieta na pewno doda Ci energii i sprawi, że poczujesz się świetnie. Wychodząc z domu zabierz ze sobą owocowy, pyszny sok, to świetny pomysł na zdrowy dodatek do lunchu.

 

Wprowadzając w swoje życie te proste zasady możesz być pewien, że odnajdziesz spokój, a drobne przyjemności sprawią Ci o wiele więcej radości niż do tej pory. Gwarantem sukcesu jest też odnalezienie w sobie szacunku do tradycji. Odkryj na nowo smaki z dawnych lat - pomoże Ci w tym marka Tarczyn, która wszystko to, co najlepsze z natury zamknęła w szklanej butelce.

 

Więcej na:

www.tarczyn.com.pl

O marce Tarczyn

Marka Tarczyn to niemal pół wieku pasji i doświadczenia, klasycznie doskonała jakość oraz umiejętność odpowiadania na ewoluujące potrzeby konsumentów w kategorii soków, nektarów i napojów. Bogata oferta to 2 linie produktowe – tradycyjne 12 smaków pakowane w niezmiennych, klasycznych butelkach o pojemności 300 ml oraz 3 nowe warianty soku tłoczonego o pojemności 250 ml. Marka Tarczyn swoją wyjątkowość zawdzięcza szklanej butelce, którą konsumenci kojarzą od początku jej istnienia, a także dzięki nakrętkom, pod którymi od lat można znaleźć ciekawostki dotyczące Polski.

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

W terminie 5 - 18 października 2017 r. rolnicy, którzy ponieśli straty spowodowa...

UE musi ograniczyć emisję gazów cieplarnianych i przystosować się do zmieniające...

Zgodnie ze wstępnym szacunkiem GUS z 28.07.2017 z uwagi na wiosenne przymrozki t...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę