SM Mlekpol laureatem nagrody Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Laur „Najlepszym z Najlepszych”

2 maja 2022
SM Mlekpol laureatem nagrody Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Laur „Najlepszym z Najlepszych”

28 kwietnia w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagród Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Laur „Najlepszym z Najlepszych”. Wśród laureatów w kategorii „Gospodarka” znalazła się Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol, w imieniu której nagrodę odebrał Prezes Zarządu Edmund Borawski.


Nagroda Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Laur „Najlepszym z Najlepszych” to coroczny plebiscyt, którego celem jest wyłonienie znamienitych ambasadorów Warmii i Mazur. Pozwala na uhonorowanie i nagrodzenie osób, inicjatyw, instytucji lub firm i przedsiębiorstw, które swoimi osiągnięciami w minionym roku przyczyniły się do rozwoju i promocji województwa warmińsko-mazurskiego, wyróżniły się na rynku krajowym i międzynarodowym lub zostały docenione przez niezależne gremia. Analizy zgłoszeń i wyboru laureatów dokonuje specjalna Kapituła, powołana przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pana Marka Gustawa Brzezina.


Podczas gali przyznano nagrody m.in. w kategoriach: Gospodarka, Innowacje i Rozwój, Osobowość, Społeczeństwo, Turystyka i Zdrowie.


SM Mlekpol została jednym z laureatów w kategorii „Gospodarka”. W ten sposób Kapituła doceniła wkład Spółdzielni w rozwój regionu oraz promocję na gruncie krajowym i międzynarodowym.


Jestem niezwykle dumny, że mogę osobiście odebrać nagrodę Laur „Najlepszym z Najlepszym” z rąk Pana Marszałka Marka Gustawa Brzezina. Współpraca między naszą Spółdzielnią oraz województwem warmińsko-mazurskim od wielu lat przebiega niezwykle owocnie, a podejmowane inicjatywy pozwalają na rozwój regionu i naszego przedsiębiorstwa. Każda kolejna nagroda, która trafia w ręce naszej Spółdzielni jest zwieńczeniem codziennej pracy i zaangażowania dostawców, pracowników i partnerów SM Mlekpol, którym z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie podziękować. Dziękuję również Panu Marszałkowi za otwartość, umiejętność dochodzenia do konsensusu i wiele owocnych rozmów – komentuje Edmund Borawski Prezes Zarządu Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol.


Dodatkowo 28 kwietnia podczas Kongresu Odpowiedzialnego Pracodawcy organizowanego przez magazyn Forbes, zaprezentowane zostały wyniki Rankingu Poland`s Best Employers 2022, w którym SM Mlekpol została laureatem w kategorii pt. "Produkcja Dóbr Konsumpcyjnych Nietrwałych". Podstawą oceny pracodawców były odpowiedzi udzielone w kwestionariuszu przez osoby aktualnie aktywne zawodowo w Polsce. Nagrodę w imieniu SM Mlekpol odebrał Dyrektor Zakładu w Radomiu Szczepan Skomra.Biuro prasowe SM Mlekpol


POWIĄZANE

Od początku uruchomienia mechanizmu „Nadzwyczajna pomoc dostosowawcza dla produc...

19. Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej to najważniejsze wydarzeni...

Władze Malezji podtrzymały zapowiadaną w maju decyzję o wprowadzeniu od czerwca ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę