OPOLAGRA_2025
AgroShow_05_2025_Zielone

Smacznie i tradycyjnie

13 kwietnia 2016
Smacznie i tradycyjnie

Idealny na wiosenne i letnie dni - chłodnik warzywny MLEKPOL. Spółdzielnia Mleczarska z Grajewa wprowadza nowy produkt.


Powstaje z najlepszych surowców. Najwyższej klasy mleko od krów wypasanych na nieskażonych przemysłem łąkach Polski połączono ze świeżymi warzywami tworząc niepowtarzalne danie. Chłodnik warzywny MLEKPOL powstaje w Sokółce, sercu Podlasia. To regionalny produkt, nawiązujący swym składem, smakiem i wyglądem do tradycyjnego posiłku kresów wschodnich. Wygodne opakowanie w kształcie miseczki umożliwia spożycie chłodnika „na miejscu”. Ułatwia również zaserwowanie go podczas spotkań towarzyskich przy grillu lub na wycieczce.
Chłodnik warzywny SM MLEKPOL dostępny jest w opakowaniach 380 gramowych.

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 O SM MLEKPOL

 

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie to największy producent mleka i produktów mlecznych w Polsce. Od lat niekwestionowany lider rodzimego mleczarstwa oraz jeden z dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie.

Produkty MLEKPOL-u powstają w 11 nowoczesnych i wysoko wyspecjalizowanych zakładach produkcyjnych w : Grajewie, Zambrowie, Mrągowie, Kolnie, Sejnach, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim.

SM MLEKPOL w swojej ofercie posiada: mleko pasteryzowane i UHT, śmietany i śmietanki, napoje fermentowane, masło, twarogi, serki wiejskie i śmietankowe oraz sery żółte. Flagowymi markami są: Łaciate, Milko, Białe, Mazurski Smak, Rolmlecz, Maślanka Mrągowska.

Ponad 30% wyrobów SM MLEKPOL jest eksportowanych do krajów Ameryki Południowej, Azji, Europy i krajów Dalekiego Wschodu. Zagraniczni odbiorcy doceniają jakość produktu oraz stabilność współpracy jaką zapewnia MLEKPOL. SM MLEKPOL była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana, m.in. złotymi medalami w prestiżowym konkursie Międzynarodowych Targów Poznańskich Polagra Food w 2015 r., za Maślankę Mrągowską i serek homogenizowany o smaku waniliowym ROLMLECZ. Mleko ŁACIATE zostało nagrodzone przez konsumentów tytułem „Ulubionej Marki 2015” i Hitu Handlu. Jogurt Grecki MLEKPOL i śmietanka Łaciata 36% zyskały miano Najlepszego Produktu 2016.

MLEKPOL gwarantuje najwyższą jakość i naturalny smak produktów.


 

Biuro prasowe SM MLEKPOL


POWIĄZANE

(Waszyngton, D.C., 29 kwietnia 2025 r.) - W pierwszych 100 dniach administracji ...

Kandydat na Prezydenta RP dr Artur Bartoszewicz od samego początku kampanii wybo...

Komisja Europejska podnosząc cła działa przeciwko nieuczciwie dotowanemu importo...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę