Specjalna oferta targowa dla tegorocznych zgłoszeń!

9 września 2016
Specjalna oferta targowa dla tegorocznych zgłoszeń!

Ruszyła sprzedaż miejsc wystawowych na czwartą edycję która odbędzie się w dniach 11 -13 kwietnia 2017 r. w Warszawie.

 

Wystawcy kolejnej edycji targów World Food Warsaw mogą już rezerwować stoiska, a Tym którzy zgłoszą się teraz, organizatorzy oferują bardzo atrakcyjne ceny i możliwość wyboru lokalizacji.


- Nie ma lepszej rekomendacji do uczestnictwa w targach WorldFood Warsaw, niż krótki bilans poprzedniej edycji – mówi Agnieszka Szpaderska - dyrektor targów.


- W trzeciej edycji targów wzięło udział 250 wystawców z 24 krajów, gościliśmy ponad 4 tysiące branżowych odwiedzających. Co ważne dla potencjalnych Wystawców, WorldFood Warsaw to targi o charakterze stricte biznesowym. Z naszych statystyk wynika, że 95% zwiedzających to osoby z kadry kierowniczej i zarządzającej. Co roku staramy się uatrakcyjnić ofertę , wsłuchać się i dostosować do potrzeb biznesowych naszych wystawców. Za 8 miesięcy Warszawa po raz kolejny stanie się stolicą branży rolno-spożywczej. Zapraszamy na IV edycję Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Warsaw, która tradycyjnie odbędzie się w kwietniu – mówi Organizator.


Właśnie ruszyła sprzedaż powierzchni wystawienniczej. Organizatorzy przygotowali ofertę promocyjną dla firm, które zdecydują się już teraz na rezerwację stoiska. Na specjalny, 15% rabat, mogą liczyć firmy które zdecydują się na udział w targach do końca września. Z kolei firmom, które zgłoszą się w okresie od października do końca grudnia organizatorzy gwarantują 5% rabat.


Oferta specjalna dotyczy także Wystawców poprzednich edycji targów - mogą liczyć na dodatkowy 5% rabat.


WorldFood to komunikacyjnie wielokanałowy event sektora żywności na świecie, na różnych rynkach, w różnych branżach, poprzez różne pomysły, opinie, rozwiązania wdrożeniowe. Organizatorzy targów bardzo otwarcie podeszli do potrzeb rynku – liczne spotkania b2b, panele, dyskusje, rozmowy biznesowe i dyskusje są świetnym uzupełnieniem ekspozycji targowej zauważa i podkreśla ekspert rynku Andrzej Faliński, dyrektor generalny POHiD, jeden z prowadzących panele tematyczne podczas WorldFood.


Obecność na targach WorldFood Warsaw jest doskonała okazją do zaprezentowania swoich produktów szerokiej publiczności i zawarcia nowych kontaktów biznesowych. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych z całej branży spożywczej. Do zobaczenia już w kwietniu w Warszawie – zaprasza Agnieszka Szpaderska.


IV edycja targów WorldFood Warsaw odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2017 w EXPO XXI Warszawa.

 

Więcej informacji oraz relacje z poprzednich edycji : www.worldfood.pl

Biuro prasowe World Food Warsaw


POWIĄZANE

Zatrzymania w śledztwie poznańskiej Delegatury CBA dot. działania grupy, która u...

Spółka Enerkem Inc. (www.enerkem.com), światowy lider produkcji biopaliw oraz ch...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę