Targi_china_210519-750

Spółki CNH Industrial i Farmers Edge informują o ustanowieniu wieloletniego partnerstwa strategicznego

5 listopada 2018
Spółki CNH Industrial i Farmers Edge informują o ustanowieniu wieloletniego partnerstwa strategicznego

Podstawą partnerstwa jest silny potencjał w obszarze sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w połączeniu z światowej klasy innowacyjnością i jakością produkcji sprzętu rolnego.

LONDYN I WINNIPEG, Manitoba - (BUSINESS WIRE) - Spółki CNH Industrial (NYSE: CNHI/MI: CNHI) – jeden z największych na świecie producentów sprzętu rolnego oraz Farmers Edge™ - globalny lider w obszarze rolnictwa decyzyjnego ogłosiły dzisiaj ustanowienie strategicznego partnerstwa w sektorze rolnictwa. Za pośrednictwem rozległej sieci dystrybucji CNH Industrial będzie dostarczać Farmers Edge precyzyjne rozwiązania cyfrowe na potrzeby klientów spółki, umożliwiając jej osiągnięcie założonego celu, jakim jest 150 tys. połączonych urządzeń w ciągu kolejnych trzech lat, w tym 100 tys. urządzeń i 50 tys. połączonych czujników terenowych. Utworzone partnerstwo pozwoli także CNH Industrial zapewnić łączność cyfrową z klientami na całym świecie.

„CNH Industrial ma świadomość, że rolnictwo cyfrowe jest istotne dla naszych dilerów i klientów” – powiedział Hubertus Mühlhäuser, dyrektor wykonawczy CNH Industrial. „Farmers Edge posiada wiodący na świecie system danych terenowych, połączony sprzęt i czujniki terenowe na potrzeby stworzonej przez spółkę wysoko ocenianej platformy opartej na analityce danych i sztucznej inteligencji. Z radością zapatrujemy się na tę współpracę, która przyczyni się do dalszego rozwoju naszej strategii gospodarstwa rolnego połączonego z internetem, a jednocześnie zapewni plantatorom możliwość kontrolowania posiadanych danych”.

Współczesne gospodarstwa rolne dysponują dużymi zasobami danych i polegają w dużej mierze na łączności w czasie rzeczywistym. Dostęp do danych po fakcie przestał być wystarczający. Podmioty z branży oczekują dostępu do szybszych, bardziej dokładnych i dostarczających miarodajnych rezultatów źródeł danych. Dane, procesy decyzyjne i rentowność stanowią powiązane ze sobą kwestie. Uwzględnienie potencjału sztucznej inteligencji, internetu rzeczy i analizy predyktywnej w obrębie nowych poziomów łączności globalnej zapewnia zainteresowanym podmiotom funkcjonującym w całym ekosystemie rolnictwa dostęp do poziomów danych, które wcześniej były nieosiągalne (w skali makro, regionalnej, mikro i jednostkowej), co z kolei wspiera proces decyzyjny, minimalizuje ryzyko i maksymalizuje potencjał wzrostu.

„Połączenie najlepszych na świecie urządzeń rolniczych i siatki dystrybucyjnej z jedyną tego rodzaju najbardziej zaawansowaną cyfrową platformą rolniczą FarmCommand pozwoli nam zmienić sposób postrzegania wartości danych dotyczących rolnictwa przez podmioty działające w branży” - powiedział Ron Osborne, dyrektor ds. strategii i produktów Farmers Edge.

„CNH Industrial jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cieszących się uznaniem spółek na świecie prowadzących działalność w globalnej branży przemysłowej, dlatego to partnerstwo jest dla nas tak istotne - wyjaśnił Wade Barnes, dyrektor generalny Farmers Edge. - Zamierzamy ukierunkować się na działania służące realizacji wspólnego celu, jakim jest dostarczenie nowych rozwiązań z zakresu rolnictwa decyzyjnego. Partnerstwo umożliwi dostarczenie ekskluzywnych opcji i usług łączących w sobie niezawodne produkty z innowacjami technologicznymi, co przełoży się na zwiększoną wydajność i produktywność”.

CNH Industrial

CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI / MI: CNHI) jest globalnym liderem w sektorze dóbr kapitałowych o rozległym doświadczeniu branżowym, szeroką gamą produktów oraz ogólnoświatowym zasięgu. Każda z marek należących do spółki stanowi podmiot międzynarodowy o istotnym znaczeniu w poszczególnych obszarach działalności: Case IH, New Holland Agriculture i Steyr – w obszarze ciągników i maszyn rolniczych; Case i New Holland Construction – w sektorze urządzeń do prac ziemnych; Iveco – w obszarze pojazdów handlowych; Iveco Bus i Heuliez Bus – w zakresie autobusów i autokarów; Iveco Astra – w sektorze pojazdów kamieniarskich i budowlanych; Magirus – w obszarze pojazdów straży pożarnej; Iveco Defence Vehicles – w dziedzinie obronności i ochrony cywilnej; oraz FPT Industrial – w sektorze silników i przekładni. Dalsze informacje dostępne na stronie Spółki: http://www.cnhindustrial.com

Farmers Edge

Farmers Edge jest globalnym liderem w dostarczaniu systemów rolnictwa decyzyjnego, obsługującym ponad 22 mln akrów opłaconej produkcji na świecie za pomocą precyzyjnych rozwiązań cyfrowych. Poprzez integrację danych polowych, łatwe w użyciu oprogramowanie, wysoce rozwiniętą technologię przetwarzania danych, modelowanie predyktywne i zaawansowaną analitykę agronomiczną Farmers Edge dostarcza plantatorom skalowalne rozwiązania, dzięki którym mniejszymi nakładami mogą zwiększać produkcję. Bazując na innowacyjnych, cyfrowych narzędziach agronomicznych, rozwiązania dostarczane przez Farmers Edge skupiają się na zrównoważonej produkcji roślinnej cechującej się dużą wydajnością i wysoką jakością. Rozwiązania tworzone są w taki sposób, aby zoptymalizować wielkość produkcji, zminimalizować wpływ na środowisko oraz wspierać opłacalność działalności gospodarstwa rolnego. Począwszy od selekcji nasion, a skończywszy na analizie danych na temat wielkości zbiorów, Farmers Edge przekształca duże zbiory danych w aktualne i dokładne informacje wspierające proces decyzyjny. Dalsze informacje na temat spółki Farmers Edge dostępne pod adresem FarmersEdge.ca (http://cts.businesswire.com/ct/CT?id=smartlink&url=http%3A%2F%2Fwww.FarmersEdge.ca&esheet=51892756&newsitemid=20181101005682&lan=en-US&anchor=FarmersEdge.ca&index=2&md5=5b3683c7b27b6915760059e52a617094) lub FarmersEdgeUSA.com.

 

(Centrum Prasowe PAP) / Business Wire / Farmers Edge / CNH Industrial


POWIĄZANE

Na wyższe wsparcie mogą liczyć grupy, które decyzję o przyznaniu środków z tytuł...

Minister Jan Krzysztof Ardanowski oraz podsekretarz stanu Ryszard Zarudzki spotk...

Pronar, firma mająca swoją siedzibę w Narwi (północno-wschodnia Polska), w ciągu...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę