aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Sprawna praca na każdym polu. Würth Polska prezentuje ofertę dla rolników

16 listopada 2020
Sprawna praca na każdym polu. Würth Polska prezentuje ofertę dla rolników

Szeroki zakres prac rolniczych wymaga różnorodnych i specjalistycznych narzędzi. Niezbędne są produkty zarówno do prac w polu, gospodarstwie czy konserwacji maszyn. W odpowiedzi na wiele odmiennych potrzeb, Würth Polska przedstawia kompleksową ofertę dla rolników.

Würth Polska przygotował szeroki wachlarz rozwiązań dla rolników. Warte uwagi są podstawowe narzędzia do prac w sadzie i polu, takie jak grabie, łopaty czy sekatory. Wysoka jakość ich wykonania zapewnia trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu. W ofercie dostępna jest także chemia techniczna o uniwersalnych właściwościach. Preparaty, takie jak smary czy lakiery, mogą być stosowane nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, dzięki czemu można wykorzystać je do konserwacji urządzeń stosowanych zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Warto przyjrzeć się akcesoriom, pomagającym w organizacji pracy i utrzymaniu porządku. Są to m.in. wózki narzędziowe, ale też absorbery substancji chemicznych, które pozwalają szybko sprzątnąć rozlane substancje i zapobiegają ich wsiąkaniu w podłoże, czy markery do znakowania. Würth Polska oferuje również akcesoria potrzebne do zabezpieczania i transportowania towarów, takie jak folie stretch, pasy, siatki i plandeki, a także elementy wyposażenia pojazdów, w tym żarówki czy wycieraczki. Wśród dostępnych produktów znajduje się także odzież robocza i akcesoria ochronne, takie jak okulary czy ochronniki słuchu.
Tak szeroki zakres oferty daje możliwość zrobienia kompleksowych zakupów w jednym miejscu.
Wśród szerokiego asortymentu Würth Polska przeznaczonego dla rolników dostępne są m.in.:

Smar uniwersalny

Smar uniwersalny EP2 od Würth Polska jest oparty na bazie mydła litowo-wapniowego. Wykazuje wyjątkowe właściwości adhezyjne. Dzięki odporności na naciski doskonale sprawdza się w przypadku wysokoobciążonych łożysk, a także przy ciężkich łożyskach walcowych roboczych i podporowych oraz kulkowych. Może być używany nawet w trudnych warunkach – jest odporny na wilgoć i zanieczyszczenia oraz wysokie i niskie temperatury. Dzięki temu sprawdzi się zarówno przy maszynach stosowanych wewnątrz pomieszczeń, jak i tych przeznaczonych do prac polowych.
Art. nr 0893 874 1
Zdjęcie produktu:
Würth Polska_smar_uniwersalny.jpg

Lakiery Quattro

Konserwacja odprysków i zadrapań lakieru zapobiega korozji oraz zniszczeniom wynikającym z czynników atmosferycznych. Do tego zadania doskonale nadają się lakiery Würth Polska z linii Quattro. Tworzą one powłokę, która nie spływa i jest w pełni odporna na działanie wody, wiatru i mrozu, a także promieniowania UV. Można stosować je na resztkową rdzę bez wcześniejszego przygotowania powierzchni innymi preparatami. Lakiery sprawdzają się również jako środki gruntujące, które następnie można pokryć wszystkimi dostępnymi w sprzedaży typami farb. Dzięki wysokiej elastyczności, spray jest odporny na wstrząsy i uderzenia. Skutecznie pokrywa nawet krawędzie. Lakiery dostępne są w różnych kolorach.
LAKIER – PODKŁAD – OCHRONA ANTYKOROZYJNA w jednym produkcie.
Art. nr 0893 399 006, 0893 399 010, 0893 393 000, 0893 395 012, 0893 397 035, 0893 395 010, 0893 397 016, 0893 397 032, 0893 396 011
Zdjęcie produktu:
Würth Polska_lakier_Quattro.jpg

Pasy mocujące

Przewożenie towarów na przyczepach wymaga ich odpowiedniego zabezpieczenia. W ofercie Würth Polska dla rolników dostępne są wytrzymałe pasy mocujące. Wykonane z poliestru, mają różne długości. Przykładowo do zastosowań, które wymagają silnego mocowania, sprawdzi się pas transportowy ERGO II o zdolności mocowania pasa 2500 daN i zwiększonej sile docisku STF 550 daN. Pas ten ma pojedynczy hak i naciskowy mechanizm zapadkowy o standardowej rękojeści. W asortymencie są także taśmy przeznaczone do mniejszych ładunków: o nośności 4 ton i sile docisku 360 daN oraz o zwiększonej sile docisku 550 daN, nośności 5 ton i wydłużonej rękojeści. Wszystkie pasy są zabezpieczone etykietą wewnętrzną, która zapobiega przecieraniu materiału.
Art. nr 0713 926 105 (550 daN), 0713 921 804 (360 daN), 5997 514 705 (ERGO II, 550 daN)
Zdjęcie produktu:
Würth Polska_pas_mocujący.jpg

Micro Absorber

Praca w rolnictwie wiąże się ze stosowaniem różnych substancji chemicznych, których sprzątanie jest trudne. Najlepiej do tego celu sprawdzają się pochłaniacze. W ofercie Würth Polska znalazł się Micro Absorber – ekologiczny sorbent sypki. Wchłania zarówno ciecze organiczne, jak i nieorganiczne i tym samym zapobiega przedostaniu się szkodliwych substancji do podłoża. Sorbent nie uwalnia wchłoniętych substancji i pozostaje twardy, dzięki czemu łatwo go sprzątnąć. Można stosować go przy każdej temperaturze. Dzięki wysokiej wydajności i nieograniczonej dacie ważności produkt wystarcza na długo.
Art. nr 0890 61, 0890 62
Zdjęcie produktu:
Würth Polska_absorber.jpg

Markery

Wyraźne kolory farby pozwalają w widoczny sposób oznaczyć wybrane elementy. Spray szybko wysycha i nie spływa z pionowych powierzchni. Jest trwały i odporny na warunki pogodowe. Sprawdza się na różnych nawierzchniach, takich jak asfalt, beton, drewno, kamień, metal czy szkło. Jest dostępny w różnych kolorach.
Art. nr 0893 199 103, 0893 199 104, 0893 199 106
Zdjęcie produktu:
Würth Polska_marker.jpg
Produkty z oferty dla rolników są dostępne w e-sklepie: www.würth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska.

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 30 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 700 pracowników, z czego 500 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 6 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo, Metal i Budownictwo Inwestycje. Würth Polska posiada 35 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod linkiem.

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 78 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie ze wstępnym rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2019 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 14,27 mld EUR.

 

 

Biuro prasowe Grupy Würth


POWIĄZANE

Jest kwiecień. Zbliża się okres kwitnienia rzepaku. To świetny moment, by przypo...

Zabiegi przedwschodowe lub wczesnopowschodowe to bardzo skuteczne rozwiązanie w ...

Amerykański Forbes opublikował artykuł, w którym stwierdza się że 'Era zdrowego ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę